8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Samumed (sm04454)

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samumed (sm04454)

Arkadaslar bilgidiniz gibi osman kibarin onculugunde olan bu firma faz lll calismalarini bitirdi,ve bu simdiye kadar minoxidil ve propeciadan sonra ilk faz 3 calismasini bitiren sac ilaci oldu,Simdi ise ilacin piyasaya cikmasi icin herkes can atiyor,yurtdisi forumlarinda herkes bu ilacin piyasaya cikis tarihini bekliyor en ufak bir bilgi bekliyor,Biz turkler olarak.neden bu sitede bu ilac.hakkinda daha fazla bilgi.edinemiyoruz..
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merakla bekliyoruz çok az zamanı kaldı diye biliyorum kısa sürede piyasaya çıkıçak umarım bu kez çözüm bulunmuş olur.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Banned
    corona aşısı zerre kadar umrumda değil ama saçla ilgili cıkana bir ilacı herşeyden daha cok bekliyorum

inşallah balon olmaz

Yeni Üye
    umarım saç için onaylanmış finasteride ve minoxilden çok daha etkili olur.Ancak sanmıyorum...

Samumed'in içerisinde çalışan insanlarda bilgi veremiyor. bunun nedeni parasal durumlar. borsa vb. 2-3 ay sonra sonuçlar gelecek sabır...

Alıntı Cornmax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım saç için onaylanmış finasteride ve minoxilden çok daha etkili olur.Ancak sanmıyorum...
    hepimiz umutla bekliyoruz ana öncelik yanetkisiz olması etki bakımından minox finas'dan etkili olursa bence güçlü talep görür tabi aylık kullanım maliyetide önemli

bu ilacın etkeni hakkında bir bilgi var mı, çalışma şekli nasıl çok merak ediyorum. minox ve finasın saçta etkileri tesadüfen bulunmuştu ancak samumed öyle değil, bu yönden kendisine ekstra bir güvenim var.
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.