Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ara vererek minoxil kullanmak nasıl olmalı?

Yeni Üye

Ara vererek minoxil kullanmak nasıl olmalı?

Herkese selamlar. Yaklaşık 1buçuk aydır minoxil kullanıyorum. Forumda ara ara farklı kişilerden denk geldiğim bir konu "minoxili ara vererek kullanmak döngü olayından kurtarıyor" (kimi zaman ayda birkaç gün kimi zaman haftada bir gün vs.) hakkında olumlu deneyimler okuyorum hatta miracle üstadın da bu konuda tavsiyelerini okudum. Sormak istediğim yeni başlayan ve yeni yeni etkilerini görmeye başlamış biri olarak en ideal aralık sizce nedir? Örneğin haftada bir gün mü yani ilacın, etkisini negatife çevirmesine fırsat vermeden bu durumu nasıl ayarlamalıyım. Minoxilin biyolojik olarak vücuttaki reaksiyonu nasıl gerçekleşiyor. Farklı yerlerden çok net olmayan bilgiler okudum forumda bu konuda, bilgili abiler kardeşler burda tecrübelerini toplarsa çok önemli bi konuya açıklık gelecek eminim.

Yeni Üye
    ben de bunu merak ediyorum,rez alalım

ben günde 1 kere akşamdan akşama 8 fıs olarak hiç kesmeden kullanılması gerektiğini düşünüyorum. sorduğunuz soruyla pek alakalı değil ama okuduğum ve mantığımla karar verdiğim şekli budur. söylemek istedim.

Yeni Üye
    ben de artık öyle yapacağım,sadece akşamları,peki neden 8 fıs ? normalde 10 olmalı ya merak ettim

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Döngü olayından hiç korkmuyor musunuz ya
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yeni Üye
    Alıntı m4a1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Döngü olayından hiç korkmuyor musunuz ya
    Korkmak değilde olmasını istemem elbette o yüzden bu olayı minimuma indirecek yöntemler araştırıyorum. Burada çok güzel yöntemler karışımlar kullanan insanlar var ama ben ne o kadar uğraşabilirim ne de o kadar bilgim var zaten. O yüzden döngüye girmeden ne yapacağıma karar verip hazırlıklı olmak istiyorum. Belki 5-6 ay sonra mezoterapiye başlarım belki başka tedavilere giderim bilmiyorum. Ama döngü için birşeyler yapmam gerekiyor. Umarım buluruz birşeyler

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 yıldır aralıksız minoxil kullanıyordum geçtiğimiz aylarda mide-bağırsak problemlerimin sebebi acaba minoxil olabilir mi diyerek ilacı 3 ay kullanmayı bıraktım sonuç: inanılmaz derecede geriye dönüş yaşadım. Şimdi aradaki açığı kapatmak için agresif tedavi uyguluyorum. Minoxil için demem şu ki: "ya hep, ya hiç "
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 yıldır aralıksız minoxil kullanıyordum geçtiğimiz aylarda mide-bağırsak problemlerimin sebebi acaba minoxil olabilir mi diyerek ilacı 3 ay kullanmayı bıraktım sonuç: inanılmaz derecede geriye dönüş yaşadım. Şimdi aradaki açığı kapatmak için agresif tedavi uyguluyorum. Minoxil için demem şu ki: "ya hep, ya hiç "
    Peki döngü dönemlerinde durum nasıldı ? Ne kadarlık bir geriye dönüş ve toparlanma süreleri geçiriyordunuz?

tek dozda 10 fıs çok oluyor 5 az oluyor 7 8 iyidir.

Tek kullanmayın ana etken minox olmamalı ben ru seti kafein cell az birini fasılalı olarak ana etken yapıyorum özetle gün aşırı kullanım ile uygundur ya da fasılalı kullanın.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler