Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil kumarında kazanabilir miyim?

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır

Minoxil kumarında kazanabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba, minoxil kullanıp bıraktıktan sonra durumu öncesinden iyi olan var mı? Minoxil kumarını oynayıp yeterince gelişim elde edince bırakıp inhibitörlere dönmek istiyorum. Bu ne kadar mantıklı?
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Sanmıyorum arkadaşım.Bıraktıktan sonra saçlar geri gidiyor.Ben bir kaç kez uzun süre kullanıp bıraktım.Kısa sürede geri gidiyor çıkardığı saçlar.

Yeni Üye
    Kumarın ayıbı olmaz Burda herkes kendi saçıyla oynuyor hayırdır

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minoxla cikardigin sac minoxla kalir kanka kumari yok bu isin
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yer
    Izmır
    Döngü olayı hâlâ hafifletilemedi mi? Döngünün sebebi nedir?
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxla cikardigin sac minoxla kalir kanka kumari yok bu isin
    beni tek korkutan şey döngü olayı...

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minox tek başına yeterli değil ondan döngğ olur
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Kumara gerek yok kontrollü ve diğer ana etkenlerle kontrollü kullanılmalı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kumara gerek yok kontrollü ve diğer ana etkenlerle kontrollü kullanılmalı.
    Kontrollü kullanımı biraz açar mısınız hocam? Ben de tedavime eklemek istiyorum.Nasıl bir kullanım öneriyorsunuz doz, haftada kaç gün kullanılmalı vs?

Yer
    Izmır
    mirac hocam bu konuda sizden bir açıklama rica edebilir miyim. Minoxu döngünden korunmak için ne sıklıkta ne kadar kullanmalıyız acaba?

Sayfa 1/2 12 SonSon