3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Hastalığımı teşhis edemiyorum

Yeni Üye

Hastalığımı teşhis edemiyorum

https://hizliresim.com/MsT7yN

https://hizliresim.com/9yHUji

Merhaba Arkadaşlar. 1 yıldan fazladır saç diplerimde kepekvari cisimler var. Dermatologa gittiğimde ayaküstü bakıp seboreik dermatitin var, konazol dermovate losyon kullan geçer diyip gönderdi. Ancak konazolu kullanmıştım daha önceden ve fayda sağlamamıştı. Vichy dercos yeşil kapaklı olanından kullandım o da fayda etmedi (Daha bir cok kepek önleyici sampuan kullandim). Bunun üstesinden gelmek için 3 ay kola cips hamur işi tüketmeyip ev yapımı turşu ve yogurt tükettim 3 ayda degisen tek bir şey olmadi. Ben sebore olduğumu düşünmüyorum çünkü ;ugüne kadar tek bir kızarıklık kaşıntı gibi bir sikayetim olmadi Buna benzer şekilde bir rahatsızlığı olan arkadaşımız ya da bu sorunun neyden kaynaklandığını açıklayabilecek varsa simdiden teşekkür ediyorum. ( Son 4 aydır miracle ve cell kullanıyorum bunuda belirtmek isterim)

Genel bir bağışıklık sorunudur. Ne yazık ki günümüzde oldukça yaygın ve giderek yaygınlaşıyor. Stress durumunuzu düzeltin gerekirse meditasyon yapın bu çok çok önemli daha sonra gerçek ekşi mayalı ekmek kefir tüketin tedavilere devam edin Setipiprant extra destek olacaktır bu duruma.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Sağolun hocam 4 gündür setiyi kullanıyorum kepeklerim gozle görülür şekilde gecti. Ayrıca bu sıkıntıları yaşayan arkadaşlara limon suyu ve maydanozu, suda robotta çekip aç karnına içmelerini tavsiye ediyorum. Ben 1 haftadir içiyorum onunda faydasını gördüm.