Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Forumdaki Tedaviler(Setipiprant)2. Yıl

SaçımınDoktoru Üyesi

Forumdaki Tedaviler(Setipiprant)2. Yıl

Evet arkadaşlar son zamanlarfa forumda bi ilerleme göremiyorum tedavi yontemleri ile Sacini toparlayan arkadaslar Alacagii alip gittiler kalanlar ile hala bir aileyiz....
    Ben seti kullaniyorum haftada 2-3 gun duzensiz olarak ama kullandigim zaman kesinlikle sacimda 12 saatten fazla kalıyor genelde yatmadan once kullaniyorum sabah İs yada okula gidersem yikiyorum şekillendiriyorum saclsrim uzun oldigu icin Seti kulllanlananlara Tavsiyem
    Ne kadar uzun sure tutabilirlerse tutsunlar Dmso
    Kokusu rahatsiz Edebiliyor onun icinde partfum
    Esansi alip Dmso icine atabilirsiniz. Saclara gelecek olursak benim
    Amacim sac cikarmak degil olani korumak oldugu icin setinin dozunu azaltinca Yada kullanimi seyrelmeler oluyor ama
    Setiyi duzene bindirince kisa surede fayda goruyorum 3 gram 1 aydan fazla gidiyor kullanim seklim ise
    1.6 ml cikolatali kolonya 0'9 ml dmso
    Ben yaptigim herseyi anlattim arkadaslar setiden fazlasiyla
    Memnunum hergun kullansam heralde cuneyt arkin gibi olur saclarim ve uygularken siringayla kafa dersiine nokta nokta hafif bastirmalar yapiyorum emilim artiyor ayrica kaslarimda hafif seyrekti orayada uyguluyorum
    Son zamanlar bir artis yasadigimi inkar edemicem bu arada 2 yildir setiyi duzensiz bir sekilde kullaniyorum karisimi yapcagim gun hazirliyorum
    Bekletme yapmiyorum mesela hazirladim
    Direk buzluga atiyorum ondan sonra uygluyorum kesinlikle soguk uygulayin dustan sonra ve sogukmolarak uygulamak birde dmso orani yuksek ise setinin etkisi yuzde 40-50 artiyor
    Bunlar benim fikirlerim cok gozlemci bir insanimdir her seklinile
    Denedim
    Bu annattliklae performans olarak en yüksek verim aldigim hallerdir
    Oneri -Tavsiye Alabilirim
    Verebilirim herkese iyi günler

Yeni Üye
    Bende sadece seti kullanıyorum. 18 yaşıma girdim saçlarım yapı olarak seyrek bende olan saçı korumak için ve dökülmeler azalsın diye setiye başladım ikinci aya gectim , memnunum saç derisindeki uyuşukluk hissi baya azaldı dökülmeler azalmıyor gibi geliyor , bende haftalık hazırlıyorum cilt dezenfektani ve gliserin ile hazırlıyorum , tedavim her gün 2ml seti , her gün 2.5 mg biotin , haftada bir iki kere dermastamp , iki haftadır düzenli olarak her gün bir iki bardak yeşil çay tüketiyorum , bunları buraya anlatmam doğru mu oldu bilmiyorum , kingred seti hakkinda başka tavsiyen varsa öğrenmek isterim soğuk uygulamayı denicem

Yeni Üye
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar son zamanlarfa forumda bi ilerleme göremiyorum tedavi yontemleri ile Sacini toparlayan arkadaslar Alacagii alip gittiler kalanlar ile hala bir aileyiz....
    Ben seti kullaniyorum haftada 2-3 gun duzensiz olarak ama kullandigim zaman kesinlikle sacimda 12 saatten fazla kalıyor genelde yatmadan once kullaniyorum sabah İs yada okula gidersem yikiyorum şekillendiriyorum saclsrim uzun oldigu icin Seti kulllanlananlara Tavsiyem
    Ne kadar uzun sure tutabilirlerse tutsunlar Dmso
    Kokusu rahatsiz Edebiliyor onun icinde partfum
    Esansi alip Dmso icine atabilirsiniz. Saclara gelecek olursak benim
    Amacim sac cikarmak degil olani korumak oldugu icin setinin dozunu azaltinca Yada kullanimi seyrelmeler oluyor ama
    Setiyi duzene bindirince kisa surede fayda goruyorum 3 gram 1 aydan fazla gidiyor kullanim seklim ise
    1.6 ml cikolatali kolonya 0'9 ml dmso
    Ben yaptigim herseyi anlattim arkadaslar setiden fazlasiyla
    Memnunum hergun kullansam heralde cuneyt arkin gibi olur saclarim ve uygularken siringayla kafa dersiine nokta nokta hafif bastirmalar yapiyorum emilim artiyor ayrica kaslarimda hafif seyrekti orayada uyguluyorum
    Son zamanlar bir artis yasadigimi inkar edemicem bu arada 2 yildir setiyi duzensiz bir sekilde kullaniyorum karisimi yapcagim gun hazirliyorum
    Bekletme yapmiyorum mesela hazirladim
    Direk buzluga atiyorum ondan sonra uygluyorum kesinlikle soguk uygulayin dustan sonra ve sogukmolarak uygulamak birde dmso orani yuksek ise setinin etkisi yuzde 40-50 artiyor
    Bunlar benim fikirlerim cok gozlemci bir insanimdir her seklinile
    Denedim
    Bu annattliklae performans olarak en yüksek verim aldigim hallerdir
    Oneri -Tavsiye Alabilirim
    Verebilirim herkese iyi günler
    hocam teşekkürler bence çoğu şey cevaplandı forumda,o yüzden yeni konular açılmıyordur fikrimce,forum oldukça zengin ve yeterli bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence eksikler var setiden sonra kullanilan bir tedavi yöntemi daha goremedim forumda.
    Bence dmso ile kullan kesinlikle
    Yeni tedavi yöntemi uygualayan yokmu kocaman forumda

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu arada forum zengin
    Olsa bile bunun üstüne koymak katmak bir zarar getirmez biri bisey atlamistir vs mesela yoruk soguk uygulamıyormuş boyle böyle eksiklerimiz kapatacagiz

Yeni Üye
    Bence haklısın kingred , tavsiyen için teşekkürler , forum çok zengin ama biraz karışık gibi , bende biseyler eklemek isterdim ama henüz yeniyim, tecrübesi olanlar buraya toplanmalı bence , bilgilerin tazelenmesi iyidir

Yeni Üye
    Bu arada setiyi sürekli buz dolabında mi tutuyorsun , süre ile tutuyorsan bu süre ne kadar bide başka tavsiyen var mı seti için

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet,buzdolabında muhafaza edilmesi gerekli @yoruk
    -proscar(1/4)
    -ketoral

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben gunluk hazirladigim icin hemen cozuyorum 5 dk buzlukta tutup uyguluyorum
    3 gunde bir kullandigim icin dolapta tutmayi gereksiz buldum direk yapip 5 dk beklettikten sonra uyguluyorum bildigim kadariyla setiyi ne kadar uzun sureli azalirsan etki azaliyor cozuldukten sonra max 1 haftalik hazirlayin gunluk kullananlar

Bir sorum olacak. Dmso kullanılan bölgede gözenekleri açıyor ve kombin yapıldığı maddenin emilimini arttırıyor. Minoxil gibi ilaçlar ile dmso kullansam yan etki artar değil mi ?

Sayfa 1/2 12 SonSon