Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 20 Yaşında Genetik Saç Dökülmesi

Yeni Üye

Question 20 Yaşında Genetik Saç Dökülmesi

Merhaba herkese iyi forumlar. 18 yaşımdan beri ön taraf,şakaklar zamanla incelmeye gerilemeye başladı.Kurtarmak için yaklaşık 9 ay önce "Minoxidil forte %5" sabah-akşam 10 fıs,"Xpecia Tablet" sabah-akşam 2 adet ve Haftada bir dermoraller 1mm ile "Sawpo Shampoo" hergün saçımda bekletip yıkıyorum eskisine göre yoğunluk arttı ve minyatürlükten 3 numara olan saçlar var. Beyazlık arttı çoğunluk kısa kısa cılızlar bir şakakda saçlar gelişmiyo,anladım ki DHT baskılamak için bişeyler yapmalıyım.
    Sitede okuduğum tavsiyelere göre;

Şuanki yeni planım yakında uygulamayı düşünüyorum

Son 3 kutu kalan "Xpecia" yı günde 1e düşürüp bitirip bırakmak.(söylentilere göre fazla işe yaramıyomuş)
    Minoxidil içerisine eczaneden "Avodart" alıp 15 kapsül atıcam.
    Yeni saç kremine başladım ince saçları güçlendirmek için "Schwarzkopf Gliss Shea Yağı" bugün ilk kez sürdüm.
    Haftada 1 kez 1mm "Dermaroller"
    Miracle Losyon yapıcam sabah-akşam için, çözücü madde gerekiyomuş ve pembe elseve işe yaramıyomuş.Yeni çözebilen tonik vb bilmiyorum, kararsız kaldım.
    Ayrıca beyaz saç telleri eski rengine dönebilirmi ?

Daha önce bu maceralardan geçen yada devam eden abilik tavsiyesi önerilere açığım ne yapıp nasıl ilerlemeliyim ?

İlgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Şuan ki saçımın hali

SaçımınDoktoru Üyesi
    bence minoxtan uzak durmalısın. ayrıca saçlarınız çok kuru görünüyor . nemlendirici bir yağ da kullanmanız faydanıza olacaktır.
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Yeni Üye
    Alıntı insaatci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence minoxtan uzak durmalısın. ayrıca saçlarınız çok kuru görünüyor . nemlendirici bir yağ da kullanmanız faydanıza olacaktır.
    Hocam cevap yazdığını için teşekkürler. Sac kremine başladım dediniz gibi, korkudan minoxilide bırakamıyorum dökülür diye tavsiyelere açığım. Hakkınızda ki yazan ürünler benim türdeki dökülen saçlara işe yararmı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ufukcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam cevap yazdığını için teşekkürler. Sac kremine başladım dediniz gibi, korkudan minoxilide bırakamıyorum dökülür diye tavsiyelere açığım. Hakkınızda ki yazan ürünler benim türdeki dökülen saçlara işe yararmı
    Değerli kardeşim maalesef sadece zaman kaybı olur sizin için. Bu durumdaki saçlar için şunları araştırınız : Miracle losyon (tarifi forumda var, her malzemeyi alıp losyonu kendiniz alıyorsunuz), Setipiprant (Yurtdışından özel olarak geliyor ve güzel sonuç alanlar var, miracle üstadla görüşüp toplu teminden faydalanabilirsiniz.) , cell losyon (Miracle hocadan hazır bir şekilde temin ediliyor)
    Bunlar işinize büyük oranda yarayacaktır ancak saçlarınız zaten kuru miracle losyon da çok kurutuyor bilginiz olsun, kullanmanızı önerirler mi bilemiyorum.
    Benim tedavim sadece saç güzelleştirme tedavisi ve gerçekten bende işe yaradı , siz de yaptıklarımı yapın ancak destek bir tedavi olarak. Yani şu an bu saçı sadece biyotinin kurtarması beklenemez . Ama kesinlikle tedavinize ivme katar.
    Bu arada saçınız çok çabuk geri dönüş yapacak gibi duruyor. Sabırlı olun , disiplinle tedavinizi uygulayın. En güzel sonuçlar sizin olsun
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı insaatci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim maalesef sadece zaman kaybı olur sizin için. Bu durumdaki saçlar için şunları araştırınız : Miracle losyon (tarifi forumda var, her malzemeyi alıp losyonu kendiniz alıyorsunuz), Setipiprant (Yurtdışından özel olarak geliyor ve güzel sonuç alanlar var, miracle üstadla görüşüp toplu teminden faydalanabilirsiniz.) , cell losyon (Miracle hocadan hazır bir şekilde temin ediliyor)
    Bunlar işinize büyük oranda yarayacaktır ancak saçlarınız zaten kuru miracle losyon da çok kurutuyor bilginiz olsun, kullanmanızı önerirler mi bilemiyorum.
    Benim tedavim sadece saç güzelleştirme tedavisi ve gerçekten bende işe yaradı , siz de yaptıklarımı yapın ancak destek bir tedavi olarak. Yani şu an bu saçı sadece biyotinin kurtarması beklenemez . Ama kesinlikle tedavinize ivme katar.
    Bu arada saçınız çok çabuk geri dönüş yapacak gibi duruyor. Sabırlı olun , disiplinle tedavinizi uygulayın. En güzel sonuçlar sizin olsun
    Ayrıca miracle losyondaki yanetkileri de gözardı etmeyip güzelce düşünün. Ama tabii ki bi finasteride kadar da zararı yoktur.
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin

Yeni Üye
    Miracle hoca dan mesaj bekliyorum dediğiniz gibi deneyerek öğrenicez yardımınız için sağolun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ufukcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hoca dan mesaj bekliyorum dediğiniz gibi deneyerek öğrenicez yardımınız için sağolun
    samimi söylüyorum sen güzel gelişmeler yaşayacaksın hocam . takipteyim her ay foruma foto atmayı unutmayın
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin

Yeni Üye
    Gittim ne varne yok aldım. 240 TL tuttu gece hazirlamaya baslicam zixm4 miracle karısimi sadece etil alkolle hepsini karistiricam. miracle hocam yoğun olmalı dönüş olmadı, bekliyemedim
    https://hizliresim.com/sB1IIg
    https://hizliresim.com/sB1IIg

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zix'in etkisini ben de çok merak ediyorum. gelişmeleri konu açarak paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler