4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 2021 tecrübeler dahilinde güncel ve etklili tedaviler- Agresif dökülmeye yönelik

isyl334
    Guest

2021 tecrübeler dahilinde güncel ve etklili tedaviler- Agresif dökülmeye yönelik

Merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım bugüne kadar minoksidil ile saçlarımı bir seviyede korumaya çalıştım. Bırak-devam et yaptığım için mi bilemiyorum artık minoksidilin faydası epey azaldı. Profilimde son durumla ilgili fotoğraf eklidir. Bu bağlamda hepinizin önerilerini ve tavsiyelerini bekliyorum.

Foruma aşina olan arkadaşlardan ben ve benim gibi yeni üyelere destek vermelerini bekliyorum. Biraz düzensiz bilgi dağılımı var forumda ne yapacağımız konusunda kafa karışıklığı yaşıyoruz ve toparlayamıyoruz. 3 gündür forumdan çıkmıyorum ama her gün kafam biraz daha karışıyor. Konu altında güncel bilgilerle agresif dökülmede nasıl bir yol izlenilmeli?

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Agresif dökülmelere çok yönlü tedavi uygulaman daha mantıklı olacaktır. Biyotin, dermaroller ile kafein losyon, cell losyon, zix, miracle istediğini seç. Azalderm toz formunda ve Ketoral tablet formunda olarak ekleyebilirsin. Dökülmenin tipine göre saç çizgine krem vs. Uygulayabilirsin.
    Ama en azından dermaroller ve biyotin edin. Düzenli kullanımda etkileri çok büyük oluyor. Saçın uzunsa losyona aspirin de ekleyebilirsin. Uzamayı durdurduğu için uzun süre kullanma bir gelişme göremezsin
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

isyl334
    Guest
    Teşekkürler bilgilendirme için. Cell losyon advancell mi cellagance mi? iki ayrı şeyler mi aynı mı? Forumda içerik ve tarifleriyle ilgili bilgi göremedim.

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikisi de aynı şey. içerik ve yapılışı miracle'a ait,ondan temin edebilirsiniz
    -proscar(1/4)
    -ketoral