7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Finasterid ön çizgi ve şakaklar

Finasterid ön çizgi ve şakaklar

Arkadaşlar merhaba. Finasteride kullanıyorum 3 aydır. Bi şeyi merak ediyorum finasterid ön saç çizgisini bozuyor mu? Yani saçın ön kısmında seyrelme yapıyor mu?Şakak kısımlarında falan? Benim şakak ve ön saç çizgilerimde çokk hafif seyrek yerler var hani yakından belli oluyor sadece, finasteride kullanarak buraları tamamen kalnılaştırıp güçlendirebilir miyim? Tamamen dolabilir mi yani oralar?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Testo dönüşemediği için tek başına kalır yükselir buna reflex diyorlar. Saçın ön tarafları testoya da hassas olabildiği için mümkün.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yani kullanmayayım mı hocam?

bende yaklaşık 1 aydır finasteride kullanıyorum,şakaklarda etkili mi değil mi görmek için 8-12 ay arası beklemelisiniz diye okudum çoğu yerde. saç kaybı hala yaşıyorum hatta son bi haftadır daha bi arttı ince ve küçük saçlar dökülüyor,çoğu forumda dökülen ince saçlar 8-12 ay arasında daha güçlü gelir ve saç kazanmasanız bile saçlar gürleştiğinden saç çizginiz daha iyi gibi gözükür diyorlar.Bence sende kullanmaya devam et 6 ay daha sonuçlarına bakarsın.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülmeyi durdurmaya yönelik en etkili tedavi diye biliyorum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Arkadaşlar şimdi ön bölgede etkili mi değil mi bunu anlamam lazım ya... Etki gören var mı acaba? Şöyle ki minyatürize olmuş saç var saç çizgimde yani oraları kalınlaştıramaz mıyım finasteridle? Onun dışında pek bi problemim yok

Yeni Üye
    Bu ilaçların etkisi kişiden kişiye değişir . Kimse garanti veremez finas bende hiçbir + veya - durum oluşturmadı . Bıraktım

Bu Konudaki Etiketler