6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Değişik bir açıklık

Yeni Üye

Değişik bir açıklık

Merhaba beyler bir durumdan muzdaribim saçımın değişik bir yerinde açıklık herhangi bir saç hastalığım yok egzama veya saçkıran gibi bu açıklık olan yerde dhtnin etkilediği tepe ve şakak bölgesi gibi bir yer değil tam olarak en güçlü saçların bulunduğu saçların yanı ne yapmam lazım bir fikirde bulunabilir misiniz?

Yandan bakınca anlaşılıyor ve saçın öbür tarafındaki yanında yok

AGA saçlı deride hiç görülmeyen ya da nadir olarak görülen yerlerde de ortaya çıkabilir ve çıkıyor dolayısı ile normal tedavi prosedürünü buraya da uygulayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AGA saçlı deride hiç görülmeyen ya da nadir olarak görülen yerlerde de ortaya çıkabilir ve çıkıyor dolayısı ile normal tedavi prosedürünü buraya da uygulayın.
    gerçekten böyle bir şey olabileceğini bilmiyordum . teşekkürler üstadım.
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Kardesim sac tipimiz cok benziyor benimde saclarin o bölgesi daha seyrek diger tarafta var mi bilmiyorum ama sol tarafi atmissin ayni sekilde benim sacin sol tarafi daha seyrek saga göre uygun bir tedavi bul kendine göre uygula umarim istedigin sonucu alirsin
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

Yeni Üye
    Kapanabilir mi tepede felan sıkıntı yok çünkü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı oakya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapanabilir mi tepede felan sıkıntı yok çünkü
    bence kapanabilir doğru tedavi ile hocam . inşallah tabii ki
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği