Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: edindiğim bilgiler/tecrübeler(her ay düzenli gelişim fotoğraflarım)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı shadow1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seti'yi bırakıp cell'i gözlemlemek istediğim için bu ay yalnızca cell kullandım.gözlemlerimere gelecek olursak; pek bi saç çıkışı gözlemleyemedim ki 1 ayda saç çıkışı beklemek biraz da delilik olurdu.var olan saçları koruyup güçlendiriyor diyebilirim cell için.sizin de görüşlerinizi bekliyorum.açıklamamda da belirttiğim gibi saçları eski formuna döndürmek için makul şartlarda her şeyi yapacağım;önerileriniz varsa onlara da açığım.
    bence saç çıkışı yakalayacaksınız bu azimle hocam )
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi gözlemimi daha ekliyorum; spor yapmak. yıllardır tamamiyle düzenli olmasa da hayatımda spor hep oldu.şu an aktif olarak kickbox yapıyorum ve tahmin edersiniz ki yoğun kardiyo istasyonları içeren bi branş. bu idmanlar süresince saçlarımda kalınlaşma ve dökülmede oldukça azalma gözlemledim.destek tedavi olarak ve hayat kalitenizin artması açısından kesinlikle öneriyorum. Şu linkte de bu olayın bilimsel açıklaması ve aşağıda kaynakları mevcut.ilginizi çekerse buraya da bakabilirsiniz: https://www.umitaktas.com/internet-h...lliyet-com-tr/

losyonları rahat lullanmak için saçımı sürekli olarak makine ile 0'a vuruyorum.o yüzden belirli bi süre fotoğraf paylaşamayacağım.ilerleyen günlerde kayda değer bi durum olursa yine buradayım,herkese bol saçlı günler
    -proscar(1/4)
    -ketoral

Alıntı shadow1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonları rahat lullanmak için saçımı sürekli olarak makine ile 0'a vuruyorum.o yüzden belirli bi süre fotoğraf paylaşamayacağım.ilerleyen günlerde kayda değer bi durum olursa yine buradayım,herkese bol saçlı günler
    Hocam merhaba, öncesi sonrasi fotoğrafiniz varmi? Tedaviye kacinci yilda basladiniz. Antandrojen ilac kullandinizmi hic

tedaviye hakkıyla devam edemedim maalesef.1 aylık bi değişim var 2. sayfada,ona bakabilirsiniz.antiandrojen kullanmadım hiç
    -proscar(1/4)
    -ketoral

Sayfa 2/2 İlkİlk 12