Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Zix Losyon + Miracle Kombini

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam dutas nasıl etki yaptı sizde
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Merhaba arkadaşlar, saçım uzadığı için son günlerde daha dikkatli incelemeye başladım. Öncelikle zix güzel bir tedavi fakat ne yazık ki tek başına yetersiz. Yeni çıkan saçlar kalınlaşmıyor. Bir zaman sonra yeni tüylenmeler olmuyor.
    Zix ile 1 kutu aldactone, 1 kutu dekort ampul ve 15ml Allarseti karıştırıp kullandım. Güzel sonuçlar alıyordum fakat zaman zaman yine dht uyuşukluğu hissediyorum. Ben de tedavime dutaseride ekledim.
    Oranlarını yabancı bir sitede yapılan araştırmalardan ayarladım. Topikal olarak sonuçların paylaşıldığı araştırmada en etkili ve en az yan etkiyi almak için oturdum masa başına hesaplamaları yaptım Eğer oranları isteyen varsa mesaj atması yeterli. Sonuç olarak son 1 haftadır Zixli Aldactone, dekort, allarset ve Dutaseride kullanıyorum.
    Ara sıra oluşan dht uyuşukluğu artık hiç yok. Yan etki de görmedim, vücudumu dinledim hissetmedim. Diane35'te olan yorgunluk, dikkat dağınıklığı, güçsüzlük olmadı. Sonunda doğru tedaviyi bulduğum için mutluyum. En kısa sürede sizlerle sonuçları paylaşmak istiyorum.
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yer
    Izmır
    Arkadaşlar dutasla hazırladığım losyonu inceledim. Araştırmalarım sonucu yarı ömrü 5 hafta olduğunu gördüm yani losyon da yapsak oral da kullansak etkisi aynı olacağını fark ettim. Bu yüzden tedavimde dutasın yerini değiştirme kararı aldım. Hazırladığım losyonu 7 haftada bir kullanıp dht'yi sıfırlamadan azaltmayı planlıyorum tabi tarifi tekrar değiştireceğim. Sizden özür dilerim bu yanlış gözlemim için. Ayrıca zix losyonun daha verimli olması için birkaç şey fark ettim. Öncelikle yarı ömür. Zix losyonun yarı ömrü 3 saat. Yani losyon tam etki için 6 saatte bir kullanılmalı. Bu da günde 4 defa 5ml olarak kullanımı demek. Bu şekilde kullanılırsa etkisi maksimum olacaktır. Ayrıca okuduğum araştırmalarda çinkodan daha çok çinko bakır karışımı övülüyor fakat eczaneden temini konusunda ve etkileri konusunda oldukça araştırma yapılmalı.

Tedavimi güncelliyorum:
    3 ayda bir:
    7 adet avodart + 97.5ml distile saf su + 32.5ml alc. + 10ml allerset damla
    Günde 4ml olarak losyon bitene kadar.
    Etkiler kullanımın 1. Haftasında başlar. Yan etki görülebilir. Losyon bittikten 10 hafta sonra dht seviyes eski seviyesine çıkar.

Kullanımda sorumluluk size aittir.

Zixx losyon, 6 saatte 1 (5ml)
    Miracle losyon, 24 saatte 1 (5ml)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yer
    Izmır
    İlerlememi sizlerle paylaşmak istiyorum. Seyreklik saçım kısa olmasına rağmen azaldı.
    Saçım tedaviye başladığım uzunluğa gelince gerçek bir kıyaslama yapabileceğiz. Fakat ben gidişattan oldukça memnunum.

https://hizliresim.com/wiukw4

Yeni yeni foliküller saça dönüşmeye başladı.
    Saç çizgimi yakından incelerseniz yeni saçları göreceksiniz.
    https://hizliresim.com/seXRtQ

Zix için kullandığınız çinko ve b6 p5p için hangi ürünleri kullanıyorsunuz?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Yer
    Izmır
    Kullandığım çinko zixx marka, p5p ise medicago. Alkol olarak 25ml 80° kolonya ve 15ml 60° kolonya kullanıyorum.
    Oranlarım ise şöyle: 40ml etil alkol, 7 zixx, 8 p5P, 90ml Distile saf su

Sayfa 2/2 İlkİlk 12