7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: minoxile başladım fakat döngüden çekiniyorum

Yeni Üye

minoxile başladım fakat döngüden çekiniyorum

merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım geçen hafta minoxile başladım fakat döngüden ve bırakınca gelen saçlar gideceğinden çok korkuyorum. ne yapmalıyım yolun başındayken bırakmalı mıyım ?

23 yaşındayım 3 gün oldu minoxa başlayalı bende şuanda dönüp diyorum ki zaten genetik dökülmem vardı keşke 19 20yaşında dökülmem başladığında başlasaydım da saçlarımı tutsaydım diyorum bir çok tedavi yöntemi denedim ama hepi vakit kaybı oldu. Şimdi saç çıkarmaya uğraşıyorum.
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

SaçımınDoktoru Üyesi
    genetikse bırakınca sonuc çok kotu olur donguler olağan şeyler

Sürekli kullanacaksan kullan saç sürekli istiyor bırakınca geri eskiye geliyor ben bı dönem kullandım baş ağrısı ve kalp ağrısı yaptı bırakmak zorunda kaldım vücudum çok hassas olduğu için sürekli kullanıcaksan kullan

saf minox + fin bu işin çözümü tek başına minoxil iş yapmaz agresif dökülmen varsa ayrıca minoxil ppg içeriyorsa fin de kurtarmaz sebore yapar tüm saçları döker

kardeşim adam 18 yaşında fin önermek nedir ! kardeşim minoxil kullanacaksan eğer Dermaroller-Ketoral Şampuan ve Minox Kullan
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

Yeni Üye
    hocam ketoral kullanıyordum ama sebamed anti hair loss daha iyi hissettiriyor diye ona gectim,ketoral ya da nizoral önerir misiniz