8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dermastamp

Yeni Üye

Dermastamp

Kasim 15inden beri haftada bir kere 1.5 mm ölcude Dermastamp kullaniyorum. Iki gun oncesine kadar cok feci dokuldu saclarim. Sakaklardan daha cok dokuldu. Ve aciklik artik kapatilamayacak seviyede. Dermaroller yada dermastamp kullanip minoxil gibi ilk basta dokmemi yapiyor?
    Sizce mm ölcusunu arttirmali miyim yada kullanim sıklığını haftada iki mesela ?
    Kullananlar yorumlarini yazarsa cok minnet duyarim. Sevgiler

SaçımınDoktoru Üyesi
    dermollerin bu etkisini ilk kez duyuyorum.en basta agresif saç dokulmesi vardır kişi ya ilaca basvurur ya ektirir ona denk gelmiş olabilirsin.zaten bişi kullanmasanda dokulucek olabilir.mevsimsel dokulme olabilir.genetiği hızlandıran mevsimsel dokulme olabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haftada 2 1.5mm dermastamp kullanıyorum, dediğin durumu hiç yaşamadım. dermastamp'ın dökmüş olduğuna emin misin? belki uygularken saçlarını kırıyorsundur onun dışında ilaç değil bir şey değil dökme yapması mümkün değil.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haftada 2 1.5mm dermastamp kullanıyorum, dediğin durumu hiç yaşamadım. dermastamp'ın dökmüş olduğuna emin misin? belki uygularken saçlarını kırıyorsundur onun dışında ilaç değil bir şey değil dökme yapması mümkün değil.
    Peki 1.5 dermastampın tamamını mı bastırıyorsunuz ? Yani kanama gerçekleşiyor mu? Diğer sorum verim alıyor musunuz? Eğer aldıysanız ne zaman almaya başladınız? Çok soru sordum kusuruma bakma lütfen

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rica ederim öyle şey olur mu. ben de başlayalı 3 hafta kadar oldu faydasını görüp görmediğim hakkında bir yorum yapamıyorum. teorik olarak ilaçların emilimini ve kan dolaşımını arttırdığı için faydalı olur umuduyla kullanıyorum. kanatma yapmıyorum, acısına dayanabildiğim kadar bastırma yapıyorum. bence kanatma mantıklı değil. sadece dermastamp kullanıyorsanız pek bir verim alınacağını düşünmüyorum ama. faydası daha çok emilimi arttırması yönünden. dermastamp yaptıktan 5dakika sonra losyon sürüyorum.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim öyle şey olur mu. ben de başlayalı 3 hafta kadar oldu faydasını görüp görmediğim hakkında bir yorum yapamıyorum. teorik olarak ilaçların emilimini ve kan dolaşımını arttırdığı için faydalı olur umuduyla kullanıyorum. kanatma yapmıyorum, acısına dayanabildiğim kadar bastırma yapıyorum. bence kanatma mantıklı değil. sadece dermastamp kullanıyorsanız pek bir verim alınacağını düşünmüyorum ama. faydası daha çok emilimi arttırması yönünden. dermastamp yaptıktan 5dakika sonra losyon sürüyorum.
    Çok teşekkürler

Yeni Üye
    Dermastamp uygulanan bölgede kanlanmayı artırır buda saç köklerinin beslenmesi demek. Hiçbirşey kullanmadan bile dermastamp minimal olarak bir tedavi şekli olabilir. Dermastampı bende kullanıyorum kanatmadıysan Teorik olarak alttan gelen daha güçlü kıl kökleri önceki ince kıl köklerini iterek düşürüyor. Tedavini aksatma 3 ay sonra daha güçlü kıl kökleri ve telleri gözlemleyebilirsin.

Yeni Üye
    Alıntı fat32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermastamp uygulanan bölgede kanlanmayı artırır buda saç köklerinin beslenmesi demek. Hiçbirşey kullanmadan bile dermastamp minimal olarak bir tedavi şekli olabilir. Dermastampı bende kullanıyorum kanatmadıysan Teorik olarak alttan gelen daha güçlü kıl kökleri önceki ince kıl köklerini iterek düşürüyor. Tedavini aksatma 3 ay sonra daha güçlü kıl kökleri ve telleri gözlemleyebilirsin.
    Siz kac mm ve sıklikta uyguluyorsunuz acaba? Ve kanatma yapiyormusunuz yada tavsiye ediyor musunuz