Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çinko losyon ETİL ALKOL SORUNU LÜTFEN YARDIM

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır

Çinko losyon ETİL ALKOL SORUNU LÜTFEN YARDIM

Merhaba arkadaşlar, çinko losyon yapmak istiyorum fakat etil alkol bulamıyorum. Etil alkol yerine geçecek bir alternatif arıyorum. Eskiden Arginine 3x bulunuyordu fakat artık o da yok. Siz hangi ürünü kullanıyorsunuz paylaşır mısınız?

Kolonyanın içinde cildi tahriş edecek bileşenler var, el cilt dezevfektanları güvenilir olanının fiyatları pahalı. En sonunda rakıyla yapacağım ya oluyorsa. Yardımınızı bekliyorum
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yeni Üye
    Lavanta kolonyası olabilir

Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam tekellere durumu belirtin masanın altından falan çıkartıyorlar normalde satışı yasak olduğu için pek yanaşmıyorlar

Yer
    Izmır
    Artık tekellerin eline de geçmiyor sorun orada. Stoktakileri de sattılar tükettiler ya. UPUPUP
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kolonyaya salla kullan hocam. imzamdaki çok daha güçlü
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Evde icki yapimi sebepli zehirlenmelerden dolayi etil alkol satisini durdurmuşlar internette kozmetik veya losyon icin kullabilecegimiz etil alkol satisida yok artik
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

Alıntı roronoaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evde icki yapimi sebepli zehirlenmelerden dolayi etil alkol satisini durdurmuşlar internette kozmetik veya losyon icin kullabilecegimiz etil alkol satisida yok artik
    etil alkolden zehirlenme olmaz sebebi vergi alamadıkları içindir

Yer
    Izmır
    Kolonyanın içinde cilde zararlı bileşenler var. Üstüne biz bunu tedavi amaçlı uzun süre kullanacağız. Yani düzenli olarak cildimizi tahrip edecek demek oluyor bu. Bu sebepten dolayı içinde zararsız bileşenler olan saf etil alkol bulmak hayli önemli. Tedavime kolonya veya türevi tahrip edici bileşenleri uzun süre cildime uygulamamak için alkol olarak %47.5 Cin ekledim. Alın 100lük hem icin hem losyon yapın

Yeni Üye
    Alıntı m4a1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolonyanın içinde cilde zararlı bileşenler var. Üstüne biz bunu tedavi amaçlı uzun süre kullanacağız. Yani düzenli olarak cildimizi tahrip edecek demek oluyor bu. Bu sebepten dolayı içinde zararsız bileşenler olan saf etil alkol bulmak hayli önemli. Tedavime kolonya veya türevi tahrip edici bileşenleri uzun süre cildime uygulamamak için alkol olarak %47.5 Cin ekledim. Alın 100lük hem icin hem losyon yapın
    Hocam kolonyayi tahriş edici bulup içkiyi sorunsuz bulman tuhaf geldi :d , bende etil alkol alternatifi arıyorum ama içki kullanamam aileden dolayı , bende öneri alabilirim

Sayfa 1/2 12 SonSon