6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Seboreik dermatit bağlı dökülme?

Seboreik dermatit bağlı dökülme?

Yaklaşık 2014 ten beri bu illtle uğraşıyorum saç boyası yuzundn başladı ve konazol vichy fln hiç bri fayda etmedi en son ketoral şampuan kullandım 10 dk fln beklettim kafamda şimdi çırpma ile saçlarım dökülmuo kafa derim rahatladı ara ara kaşıntı oluo ama bilmıom etkisini yitirirmi dermatolojiye gittiğimde ilkinde erkek tipi değil dendı sonra erkek tipi nw dendı ama bu ketoral cok iyi geldi saçlarıma duşta saçlarım dokulmuo lavaboya çırpma la ile 20 tel fln dokulurdu şimdi 1 yada 2 tel güçlendi saçlarım biraz 1 hafta oldu uygulamaya baslayalı bakalım burdan haber edicem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haftada 3 kere mi kullaıyorsunuz?

evet ama baya bekletiom masaj yapıp öyle etki edio oncedende konazol kullanmıstım ama sanırım uygulamayı yanlıs yapmısım bi etki etmemişti halbuki aynı etken

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Nuke931 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ama baya bekletiom masaj yapıp öyle etki edio oncedende konazol kullanmıstım ama sanırım uygulamayı yanlıs yapmısım bi etki etmemişti halbuki aynı etken
    Haftada 2 diyorlar ama ben de onsuz yıkanamıyorum. 3 fazla gelir mi? Bir de nasıl hesaplıyorsunuz süreyi tahminen mi 10 dk?

Yeni Üye
    seboreik dermatit barsaklarla direkt olarak ilişkili bir problem barsaklarınıza iyi bakın fermente ürünler turşu kefir ev yapmı elma sirkesi probiyotik zengini gıdalar tüketin gluteni ve şekeri hayatınızdan çıkarın gıda takviyesi olarak probiyotik takviye kullanın yoksa kurtulamazsınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sertac_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seboreik dermatit barsaklarla direkt olarak ilişkili bir problem barsaklarınıza iyi bakın fermente ürünler turşu kefir ev yapmı elma sirkesi probiyotik zengini gıdalar tüketin gluteni ve şekeri hayatınızdan çıkarın gıda takviyesi olarak probiyotik takviye kullanın yoksa kurtulamazsınız
    muz, yulaf, kefir . bu üçlü bağırsak dostu kesinlikle düzenli tüketimlerinde saça ve bağırsağa çok faydaları var. ha bu arada acıyı diline sürme
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği