Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Tedavi karmaşasi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrıca doktora da koronadan dolayı gidemiyorum kan tahlili için. Ve arkadaşlar bazı saçlarım uzadıkça inceliyor ben de onları ya koparıyorum ya da makasla uçlarını kesiyorum. daha çok önlerde var bu sorun
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga saçında açıklık yok ve ben incelme falan da göremedim açıkçası.neredeyse alnına kadar saçın var,bence bu kadar kasmana gerek yok.beslenmene dikkat et,sporunu yap.saç deri sağlığına özen göster kâfi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı shadow1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga saçında açıklık yok ve ben incelme falan da göremedim açıkçası.neredeyse alnına kadar saçın var,bence bu kadar kasmana gerek yok.beslenmene dikkat et,sporunu yap.saç deri sağlığına özen göster kâfi
    Çok teşekkür ederim . Saç deri sağlığıma nasıl özen göstermeliyim yapmam gereken ekstra bir şey var mı? Ayrıca ben doğru şampuanı seçemiyorum sanırım sizce ne kullanmalıyım.
    İyi niyetinizden dolayı size minnettarım
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Yeni Üye
    Alıntı insaatci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba 21 yaşında bir kardeşinizim . Benim sorunum seyreklik veya dökülme değil . Yani dökülme tabii ki var ama öyle avuç avuç veya günde 100 teli aşan bir dökülmem yok. Fotolarımı da ekleyeceğim. Siteyi aylardır takip ediyorum ama hangi tedaviyi uygulamam gerektiğini aylardır çözemedim. Şu an için biotin takviyesi alıyorum 1 ay oldu ve aynı şekilde 1 aydır da yeşil çay günde 2 kupa olacak şekilde tüketiyorum. Saçlarımı eski kalınlığına döndürebilirsem çok iyi olur ancak o olmasa dahi mevcut durumunu en az 7-8 yıl korumak istiyorum. İnanın 29 - 30 yaşlarımdan sonra kellik umrumda olmaz önemli olan şimdi nasıl göründüğüm . Zaten 2 seneye kalmaz evlenirim . Evlendikten sonra da dünyanın en yakışıklısı olsam napabilirim ki..
    https://hizliresim.com/2ZOpEm karşıdan görünüm
    https://hizliresim.com/s8uPP5 sol şakak
    https://hizliresim.com/JTxRTC sağ şakak
    O kadar çok okuyorumki şu yaşım 30 olsun ondan sonra kel kalayım umrumda olmaz evlenirimde zaten kelimelerini Yaşım 40 1 senedir saçlarımda seyrelme başladı.Belki çevremdeki çoğu kişi farketmez ama ilk tepede seyrelme başlayınca hiç yaşım 30-40 demiyorsun kardeşim. İnsanoğlunun nefsi doymaz 100 yıl yaşasan bir 100 yıl daha istersin. Tabiki 20li yaşlarda çok daha can sıkıcı olur saç dökülmesi ama inan 30-40- hatta 50'li yaşlarda bile saçı önemsersin.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123