Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç dökülmesi hakkında bir şey çözdüm

Cool Saç dökülmesi hakkında bir şey çözdüm

Arkadaşlar saç dökülmesi hakkında deneye deneye bir şey çözdüm yaş 32 genetik döküme var ve 3-4 yıldır dökülüyor yoğun şekilde günde 100-200 saç ortalama.ben şunu çözdüm bir yıldır deneme yanılma yöntemi ile .bı ara dökümler den kafayı yiyecek tim kazittim kafayı Hemi kafam rahatlasın hemde Belki işe yarar diye denedim 3 ay gibi bir dökülme olmadı kazitinca elime arttığımda kafa saç dökülmüyordu 3 ay geçince geri yavaş yavaş dökülme başladı geri eski si gibi sonra dayanamayıp tekrar kazittim yine dökülme durdu 3 ay civarında sonra tekrar başladı bunu keşfettim tabi kazitma kesin dökülme yi durduruyor demiyorum sadece kısa dönem 3 ay gibi bir zaman için kesinlikle durduruyor bilginiz olsun istedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sac derin sagliksiz o yuzden kazitinca 3 ay rahatsin asiri yaglanma ve yagli tortu var mi?eger bu.dediklerim varsa kafanda sd var

Yağlanma biraz var ama kazıyıp 3 ay geçince saç cansızlasiyor ve dökülme başlıyor sanki besleniyor gibi geliyor bana

Beslenemiyor gibi ve SD ney ki

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Dökülmüştür o yine, siz fark etmemişsinizdir. Son 10 senem saç kazıyarak geçti. Dökülme öyle dursaydı saç açısından ihya olmuştuk. Ben de saçları kazıyınca fıstık gibi oluyorum, sanki saçları dökülmeyen biri gibi. Tepe hariç her yer uzamaya başlayınca kel görünüyor.

bence her gün 0'a vur bir daha hiç dökülmesin nasıl fikri ?

seboroik dermatit

Yeni Üye
    Seborik dermatit

3 ay gerçekten dökülmüyordu denedim sürekli ama 3. Aydan sonra geri dökülme başlıyor aslında yılda 4 kez kazitsam 3 aylık periyotla dökülmez ama bu sefer de saç kısa sevmiyorum

Yeni Üye
    Eger gercekten dokulmuyorsa Yapacagin belli dermarollere basla haftada bir seklinde.

Sayfa 1/2 12 SonSon