2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Finasteride başlamak istiyorum.

Finasteride başlamak istiyorum.

Arkadaşlar selam,20 yaşındayım ve 17 yaşından beri saç çizgimde gerileme ve saç kalitemde düşüş var.Profilimden konuma bakabilirsiniz norwood 2 seviyesindeyim ve şu son dönemde fazla dökülme yaşamaya başladım saç çizgimde de bebek saçların fazlalığı dikkatimi çekti ve artık bir müdahalede bulunmam gerektiğini düşünüyorum ve açıkcası finasteride dışında beni uğraştırmadan yapılacak bir tedavi göremedim.Finasteride'yi çok araştırdım yan etkilerini biliyorum ancak 1000'de 1 rastlanıyor denilen bu yan etkilerin neden bu kadar şikayete neden olduğunu anlamadım forumlarda.Kuzenimde 2 yıldır finasteride kullanıyor ve kullandığında saçları benden kötü durumdaydı,şimdi benim saçlarım ondan kötü durumda ve hiçbir yan etki görmediğini söylüyor,ben zaten çok yüksek bir libidoya sahibim ve bundan biraz da şikayetçiyim.Sizce finasteride başlamalı mıyım? Özellikle kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa mutlu olurum.

Kardeşim ben 8 senedir kullanıyorum hafif yan etkiler var sabah ereksiyonu ve hafif unutkanlık var gibi geliyor ama çalışma tempom da sıkıntılı gece vardiyaları uykusuzluk beni çok etkiliyor kullandığım günden beri saç dökülmesi nedir unuttum kafam rahat yılda bir ay falan arar veririm minox da kullanıyorum