Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Saç dökülmesİne devrİm - çİnko İle doĞal etkİlİ antİandrojen yapimi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ati0697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada orzax ocean p5p şuan hiç biryerde stoklarda yok eczanelerdede yok ilaç firmasıyla konuştum en kısa sürede bütün stoklara tekrar giricekmiş sadece merak ettim ocean ın yapısı nasıl saçta nasıl bi etki bırakıyo yağlandırıypmu yapış yapış oluyor mu?
    ben üstüne wax sürdüğüm için yorum yapamıyorum ama rahatsız etmedi
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zix losyon nw3 ya da 4 ler de fayda sağlar mı ?Dökülmeyi durdurması bile çok iyi olur.
    ben içine azelaik asit ve ketokonazol de ekledim şimdilik iyi gidiyor hocam. ek olarak aerius tableti de topikal yaptım güzel gidiyor
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Ben de medobiocomplex-m var zix losyon içine bunu eklesem olur mu?Bir de hem losyona hem de şampuana aspirin ekleyeceğim.Ketokonazol ve azalderm krem, losyonun yapısını bozmaz mı?

Kami hocam ketakonazolu nasıl eklediniz. Krem mi kattınız içine?

Alıntı umut07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami hocam ketakonazolu nasıl eklediniz. Krem mi kattınız içine?
    tablet koydum

Kami sence zinco mu zinxx çinko mu ikiside var bende ama sanki içerk olarak daha sade geldi bana zinco yardımcı maddelerle birlikte incelediğimde sence hangisi daha efektif aynı ama yinede görüşün var mı
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12