Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Beyin Fonksiyonlarım Yavaşladı

Beyin Fonksiyonlarım Yavaşladı

Selamlar, 1 yıldır finestreid kullanıyorum ve algılarım bozuldu. Okuduğumu anlayamıyorum, matematik işlemlerini yapamıyorum. Yan etkisi mi sizce? Bırakmalı mıyım?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet yan etkisi
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Çok acil bırak. yan etki yaşıyorsun ve kalıcı yan etki yaşamazsın inşallah. Ben yaklaşık 6 senedir kullanmıyorum halen beyin sisim var biraz. hayatımı öncesi ve sonrası olarak ayırıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başka tedaviye geçerek durum analiz et. Örneğin mixonoxil içine dutasteride koyarak 2 ay o şekilde tedaviyi yürüt, o süreçte kendini iyi hissedersen sorun finasteride kaynaklıymış dersin. Min+dut sadece örnekti farklı tedaviler deneyebilirsin.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    düzelmez post finastreid syndrome bu o kadar kullanmayın yazdık anrojen reseptörlerini bozuyor bu da hafıza algılama dehb kadar bir çok hastalığı tetikliyor milyar dolar harcasan düzelmez anlık düzelir gibi olur sadece 18 yıldır çekenler var o yüzden emin konuşuyorum ve amerikada 100.000 dolar üstü para harcayan insanlar var ama ne kadar az zararla kurtulursan kardır diyip bırakın ilacı vücut kendinii onarır eğer düzeltilecek düzeyi aşmadıysa zararları

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alakası yok zihin aktivitelerinin yavaşlamasının sebebi allopregnanolone azlığıdır ve bunun dht eksikliği ile alakası yoktur sadece allopregnanolone dönüşüm için 5ar enzimine ihtiyaç duyar. bırakınca düzelecektir merak etmeyin
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    B12 kontrol ettirdiniz mi?

Ben de oral antiandrojen kullanıyorum, unutkanlığım arttı diye düşünürken B12 değeri yerlerde çıktı. 6-7 iğneyi yedikten sonra toparlamaya başladı. Şu an daha iyi hissediyorum. Gece uykularım çok kötüydü, verimsizdi, düzelmeye başladı.

B12 değerlerini ölçtürmekte fayda var. Her şeyden önce dht bloklamayi artık kesmelisiniz. FDA onay verdi diye finasterid kullanmak akıl kârı değil çünkü dünya forumlarında da kullanıp yan etki gördüm diyenler FDA nın açıkladığı yüzdenin çok çok ötesinde. Ayrıca beyin fonksiyonları için kendi kullandığım ve faydasını gördüğüm bir ürünü söylemek isterim; mabet ağacı yaprağı çayı. Tabi alerji durumu ve olası yan etkilerini iyi araştırıp kullanın bu konuda mesuliyet kabul etmediğimi belirtmek isterim zira etki-yan etki olayı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Artısını eksisini hesaplayıp kendi kararınızı verebilirsiniz.

3 gündür kullanmıyorum ve yaşımın gereği daha hızlı geri dönüşüm olacağını düşünüyorum. 19 yaşındayım. Uyandığımda halsiz bitkin, isteksiz oluyordum. Libidom azalıyordu. Sabah ereksiyonu olamıyordum. Şimdi her şey yolunda gibi.

Alıntı bellina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düzelmez post finastreid syndrome bu o kadar kullanmayın yazdık anrojen reseptörlerini bozuyor bu da hafıza algılama dehb kadar bir çok hastalığı tetikliyor milyar dolar harcasan düzelmez anlık düzelir gibi olur sadece 18 yıldır çekenler var o yüzden emin konuşuyorum ve amerikada 100.000 dolar üstü para harcayan insanlar var ama ne kadar az zararla kurtulursan kardır diyip bırakın ilacı vücut kendinii onarır eğer düzeltilecek düzeyi aşmadıysa zararları
    Hangi bilimsel kaynağa göre konuşuyorsunuz? Sizin gibileri insanların ruh halini yıraptmaktan başka işe yaramıyor.

Sayfa 1/3 123 SonSon