Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Telogen mi Aga mı

Yeni Üye
    Yan etkilerinden korksamda Başka seçeneğim yok gibi

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Brain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan dökülme normal olarak gidiyor ama önlem almalıyım yan etkilerini biliyorum ama yabanci insanlara kullaniyor takip ediyorum ben kullanip en azindan bizim gibi dökülmesi olan kullanmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum senin tedavin nasıl gidiyor kardeşim
    Saçları sıfırdan yaptığım için (tepe bölgem komple açık, tüy gibi saçlarla kaplı) her tedavide, biraz zaman gerekli. Ama derim fark edilir şekilde kararmaya başladı. Bir sürü kalın saç (uçları ince) deriden fışkırmış durumda. Hem şakaklarda hem saç çizgisinde hem de tepede... 2 ay sonra 13 14 sene öncesine dönmüş olurum.

Yeni Üye
    Tedaviler anladığım kadariyla süreklilik istiyor birisi vardi 11 sene oral antiandrojen kullanmış saçları baya iyiydi

Yeni Üye
    Tedaviler süreklilik istiyor anladığım kadarıyla iyi gider inşallah

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Tedaviyi bırakınca saçlarım 2-3 ayda eskiye dönüyor. Başkalarında süreç nasıl olur bilmiyorum. Bırakmadığın sürece saçtan yana sıkıntı yok. Ama illa ki bir şeyler bıraktırıyor. Günlük hayattaki moral bozucu şeyler ya da yan etkiler vs. Spor yaptığım için yağlanma, jinekomasti, güçsüzlük gibi yan etkilerden endişem yok şimdilik.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12