Sonuçlar: Miracle Losyon'dan yan etki gördünüz mü?

Katılımcı sayısı
10. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hiçbir yan etki yaşamadım

4 40.00%
  • Yan etki yaşadım ama bırakınca geçti

3 30.00%
  • Yan etki yaşadım bırakmama rağmen tamamen iyileşmedim

3 30.00%
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle losyon yan etkisi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Miracle losyon yan etkisi

Arkadaşlar bildiğiniz üzere oral antiandrojenler gerçekten bazı bireylerde sorunlar yaratabiliyor bu yüzden topikal tedavilere yönlenmemiz gerek.

Sitede yıllarca kullanılan miracle losyonun siproteron asetat ve spironolakton gibi oral alındığında çok güçlü ve erkekler için korkulacak yan etkiler meydana getirebilecek bu tür maddeler olmasına rağmen forumda yan etki gören insanların çok olmadığını ve kalıcı yan etkiye hiç rastlamadığım sonucuyla bu tür bir post paylaşmak istedim

Uzun süredir miracle losyon kullananlar deneyimlerini ve dozlarını paylaşırsa sevinirim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

3 hafta civarı kullandım topikal olarak miracle losyonu. kalıcı yan etki değil ancak aktif cinsel hayatım olduğu için cinsel istekte azalma vs. olduğunda hemen hissetmiştim ve direkt bırakmıştım. bıraktığım gibi geçti. bir daha da kullanmadım. şu an iyice kelleştim. ama kullanmıyorum hiçbir şey. miracle losyonla da anılarım böyle.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı juake134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 hafta civarı kullandım topikal olarak miracle losyonu. kalıcı yan etki değil ancak aktif cinsel hayatım olduğu için cinsel istekte azalma vs. olduğunda hemen hissetmiştim ve direkt bırakmıştım. bıraktığım gibi geçti. bir daha da kullanmadım. şu an iyice kelleştim. ama kullanmıyorum hiçbir şey. miracle losyonla da anılarım böyle.
    Cinsel istekte azalma olduğu sıralar dökülme ne durumdaydı acaba?
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 yıldır kullanıyorum. Sırt ve omuz ağrılarımın sebebinin miracle losyon olduğunu düşünüyorum ayrıca 3 yıldır hiç bir sabah dinç uyandığımı hatırlamıyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

3. hafta civarı olduğu için dökülmede bi değişiklik yoktu. daha yeni başlamıştım sonuçta.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 yıldır kullanıyorum. Sırt ve omuz ağrılarımın sebebinin miracle losyon olduğunu düşünüyorum ayrıca 3 yıldır hiç bir sabah dinç uyandığımı hatırlamıyorum.
    Dökülmeler nasıl acaba?
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülme durdu, vertex bölgesindeki açıklık kapandı şakaklar da pek etkisi olmadı. yan etkilerden dolayı bırakacağım alternatif araştırıyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    3 yıl önce kullanmıştım yeniden kullanmaya başladım. 4 günde, saç derisinde kullanmama rağmen alnımdaki yağlanmayı kesti. Ayrıca saçımı lavaboda yıkarken dökülen saç teli de görmedim bu sabah. Başka ilaçlar, losyonlar bu şekilde etki etmiyor. En azından bende... Şu an için herhangi bir yan etki hissetmedim. Ek olarak yorgunluk, güçsüzlük, herhangi bir ağrı vs. yok. Proscar da içiyorum bir süredir ama ondan da bir şikayetim yok şimdilik.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülme durdu, vertex bölgesindeki açıklık kapandı şakaklar da pek etkisi olmadı. yan etkilerden dolayı bırakacağım alternatif araştırıyorum.
    Mümkünse vertex vs için before, after yapabilir misin?

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2015-2018 arası bazen her gün bazen ara ara kullanmıştım. Herhangi bir yan etki görmedim. 1 elseve şişesine 2/3 diane 35 birkaç çay kaşığının arkasıyla tepeleme spiro koyuyordum gram hesabı olarak emin değilim. 2017 yılı kendimi en saçlı hatırladığım zaman. Sonrasında bıraktım, sanırım artık eskisi gibi etki alabildiğimi düşünmediğimden. Ondan sonra da tüm tedavileri bırakmıştım 2020 eylüle kadar.

Sayfa 1/2 12 SonSon