9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Kel kalıyorum...

Kel kalıyorum...

25 yaşındayım. Ergenlikten itibaren çok sık bir şekilde saçım dökülürdü ama hep çıkardı. Artık dökülen saçlarım çıkmıyor ve tepe bölgem açılmaya başladı. 1,5 aydır proscar kullanıyorum ama hiç fayda etmedi. Zararlarında okudundan sonra bugünden itibaren bırakmaya karar verdim. 1-2 senedir saçıma dermoroller, dermestamp uygulayıp bir çok karışımdan olan yağ sürüyorum. Isırgan otu yağı, sarımsak yağı vs. Ama onlarda fayda etmiyor. Uzun bir düre xpecia kullandım ama sonuç yine hüsrandı. Tepemin açılmasını engelleyemiyorum. Bıktım usandım. Nefret ediyorum genlerimden.

keşke bir fotoğraf atsaydında ona göre tavsiye verseydik
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotolar açılmıyor hocam
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim setipiprant dökülmeyi engelliyor. Advancell bunlar yan etkisi olmayan tedaviler bunları deneyerek koruyabilirsin saçlarını

Banned
    Bu setipiprant ne ağam nasıl yapcaz nerden alcaz miracle hocada onu kullan dedi de nerden temin edicez veyada yapılan birşeyse nasil yapicaz

SaçımınDoktoru Üyesi
    geçmiş olsun. önce dra git tahlilleri yaptıttırsın eksik varsa ilaçlarda fayda etmez.en basta ilacında fayda etmediği agresif dokulme olabiliyor.ama bu aralar mevsimsel dokulmede var.3 ay kullanmadan bir ilaca fayda edip etmediğine karar verme.finasterid ağır olabilir.bloker olarak daha hafifini deneyebilirsin artı yeni çıkartıcı minoxidili az kullanabilirsin tepede etki ediyor ama saçlar bir iyi bir kotu oluyor sabır işi.miracle losyondanda saç çıkardım diyen çok duydum.ama yan etki gordum diyende.biraz daha arastır.bir burası onemli yağlı şeyler suruon ya bitkisel karısımlar onları kullandıktan sonra çok iyi yıkamazsan arındırmazsan gozenekleri tıkar saçı doker.xpecia karısımlar falan filan faso fiso.1mg finasterid saçlı dride yuzde 38 baskılar 5 mg bile içsen yuzde 40 olur.miracla losyon dene tabi vitaminler değerler şu bu tam olsun baktın tepe kapanmadı az biraz minoxidille kombine edersin.

1.5 ayda proscarda ne beklentisi ? 1 yılı doldurmadan bekelntin olmasın zaten