Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
88 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: 2 Senelik Dutasteride Başarı Hikayem

Yeni Üye
    Alıntı Mhys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç dışı kıllar ne halde hocam oral minox etki etmiştir baya sanırım.
    Ben kıllı birisiyim özellikle kol ve ellerde o yüzden o bölgelerde bir artış fark etmedim ama dirsekten yukarısı ve sırtımda normalde kıl yoktu, baya bi tüylenme yaptı bu alanlarda. Hala kıl boyutuna, rengine erişmediler ama yinede gözle görülüp fark edilecek kadar artış var.

Alıntı Saccccx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah hocam bu süreci merakla takip edeceğim minox işe yararsa bende düşünüyorum oral minoxu pek bi yan etkisi yok çünkü bende araştırdım baya saçları kurtaracaz inşallah
    İnşallah hocam güzel sonuçlar elde edersiniz.

Yeni Üye
    Oral minoxa başladım hocam 5gun falan oluyor yan etki olarak biraz baş ağrısı oluyor onun dışında bir şey yok şimdilik tabi konusamak için çok erken ama bi verimlillik hissediyom bu arada şöyle bir sorum olacak felrozen hocam minoxda ilk üç ayınızı biliyoruz saçları kalınlaştirdi dedidiniz şuan tahminim 8 9. aylardasiniz bu 5 6 aylık süreç nasıldı minoxun artıları eksileri etkisi ne oldu döngü oldu mu yeni saç çıkışı oldu mu ?

Oral minoxa başladım hocam 5gun falan oluyor yan etki olarak biraz baş ağrısı oluyor onun dışında bir şey yok şimdilik tabi konusamak için çok erken ama bi verimlillik hissediyom bu arada şöyle bir sorum olacak felrozen hocam minoxda ilk üç ayınızı biliyoruz saçları kalınlaştirdi dedidiniz şuan tahminim 8 9. aylardasiniz bu 5 6 aylık süreç nasıldı minoxun artıları eksileri etkisi ne oldu döngü oldu mu yeni saç çıkışı oldu mu ?
    5. günde olay psikoliktir sadece 1 yıla anca küçük küçük tüyler oluyor saça dönüşmesi 2 yıl ne yazıkki uzun bir süreç neyseki ben covid dönemine getirdim

Yeni Üye
    Oral minox diyorum hocam topikal değil topikal önermem zaten illa kullanacaksınız min dut yapın felrozen hocam daha ilk ayda saçlarda kalınlaşma canlılık ve gürlük görmüş bende öyle olacağına inanıyorum ki yine ilk üç ayda küçük saçlar çıkmış

Yeni Üye
    Felrozen hocam bir güncelleme yapar mısın

Yeni Üye
    Oral minox diyorum hocam topikal değil topikal önermem zaten illa kullanacaksınız min dut yapın felrozen hocam daha ilk ayda saçlarda kalınlaşma canlılık ve gürlük görmüş bende öyle olacağına inanıyorum ki yine ilk üç ayda küçük saçlar çıkmış
    kardeşim bende başlıcam inş hayırlı olur hepimiz için,gelişmeni takipteyim

Yeni Üye
    Felrozen hocam bir yılı aşağı yukarı tamamladınız ne gibi sonuçlar aldınız bıraktınız mı azalttıniz mi minoxu dut ne alemde

Yeni Üye
    Felrozen hocam bir yılı aşağı yukarı tamamladınız ne gibi sonuçlar aldınız bıraktınız mı azalttıniz mi minoxu dut ne alemde
    Dutasteride 3.yıl olacak birkaç ay sonra. Minoxidili bıraktım 3 4 ay oldu baya saç döküntüm var ama azalmaya başladı. Toparlarım inşallah bir kaç aya çok dert etmiyorum. Dutasteride devam ediyorum sadece şuan.

https://i.hizliresim.com/5ibcfr3.jpg

https://i.hizliresim.com/rz77ee1.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrikler hocam
    -proscar(1/4)
    -ketoral

Yeni Üye
    yan etkilerden bahseder misiniz? güncel durum içinde

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon