Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
88 sonuçtan 81 ile 88 arası

Konu: 2 Senelik Dutasteride Başarı Hikayem

Yeni Üye
    Alıntı shadow1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler hocam
    Teşekkür ederim sağolun.

Alıntı Taka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yan etkilerden bahseder misiniz? güncel durum içinde
    Şuan bir yan etki yaşamıyorum. Minoxidili zaten bıraktım minoxidil ilk başlarda kalp çarpıntısı yapıyordu dozu azaltınca düzeldi. Avodartta ilk bir yıl meni de azalma, libido düşüşü gibi etkiler yaptı fakat bir yılın sonunda bir daha yan etki yaşamadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Güzel sonuç tebrikler

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam şeyi sorayım size: ön saç çizginiz ve dolgunluğunuz 17-18 yaşlarınızdaki gibi mi şu an? teşekkürler şimdiden
    -proscar(1/4)
    -ketoral

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Sonuçlar çok güzel tebrik ederim. Avodartı kullandığım zamanlar ben de çok iyi sonuçlar aldım. Finas. bu kadar işe yaramıyor. Hep çok kararlı oldum ancak uzun kullanmaya cesaret edemedim bu ilaçları hiçbir zaman. Bende yan etki çok fazla oluyor, özellikle jinekomasti. 6-7 ay oldu sanırım finası da bırakalı ama ereksiyonda sıkıntı ve cinsel isteksizlik var. Sakallarım bir tuhaflaştı. İnsanın içindeki bir şeyleri öldürüyor resmen. Başkası olsa sıkıntılı düşüncelere kapılabilir o kadar söyleyeyim.
    Bu kadar uzun kullansam patatese dönerim herhalde. )

Yeni Üye
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel sonuç tebrikler
    Teşekkür ederim

Alıntı shadow1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam şeyi sorayım size: ön saç çizginiz ve dolgunluğunuz 17-18 yaşlarınızdaki gibi mi şu an? teşekkürler şimdiden
    Maalesef ön saç çizgim daha zayıf diğer bölgelere göre ve gerileme var nw0 yakalayamadım.

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuçlar çok güzel tebrik ederim. Avodartı kullandığım zamanlar ben de çok iyi sonuçlar aldım. Finas. bu kadar işe yaramıyor. Hep çok kararlı oldum ancak uzun kullanmaya cesaret edemedim bu ilaçları hiçbir zaman. Bende yan etki çok fazla oluyor, özellikle jinekomasti. 6-7 ay oldu sanırım finası da bırakalı ama ereksiyonda sıkıntı ve cinsel isteksizlik var. Sakallarım bir tuhaflaştı. İnsanın içindeki bir şeyleri öldürüyor resmen. Başkası olsa sıkıntılı düşüncelere kapılabilir o kadar söyleyeyim.
    Bu kadar uzun kullansam patatese dönerim herhalde. )
    Teşekkür ederim yorumunuz için. Maalesef dediğiniz gibi şans işi bu ilaçlar, keşke herkes sorunsuz şekilde kullanabilse.

Yeni Üye
    Tebrikler felrozen hocam minox kullandığınız dönemde 5. Ay gibi saç dökülmesinde artış oldu mu

Yeni Üye
    Hocam dutastan verim aldığınızı hangi ayda farkettiniz ilk aylar dökülme aynı seyrinde devam ettimi ben finas kullanıyorum saçlarım sizin gibi ama hiç fayda etmiyor sanki

Alıntı Felrozen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

Maalesef ön saç çizgim daha zayıf diğer bölgelere göre ve gerileme var nw0 yakalayamadım.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Maalesef dediğiniz gibi şans işi bu ilaçlar, keşke herkes sorunsuz şekilde kullanabilse.

Muazzam sonuç

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789