4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Tedavi Önerisi

Tedavi Önerisi

Merhabalar bundan bi kaç ay önce ilk açtıgım konuda saçlarımı kazıtıp tedavi önerisi istemiştim . Şimdi saçlarımı yeniden kazıttım tedaviye yeniden başlamak istiyorum tedavilerim şöyle ;

1.Dermaroller

2.Ketoral Krem/Şampuan

3.Karanfil Suyu

4.Saç Masajı

5.Zix ( Daha başlamadım )

şimdilik aklımda bunları yapmak var fakat öğrenci oldugum için seti cell ru gibi tedavileri henüz yapamam ana tedavi olarak mecburen zixi yapıcam aklımda saçımı bi kaçsene koruyup ondan sonra seti cell ru gibi minox gibi tedavilere ciddi anlamda başlamak var.

Sizin önerebileceğiniz bütçe dostu bir tedavi varsa çok memnun olurum.
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Yeni Üye
    Miracle losyon deneyebilirsin sitedeki yorumların çoğu olumluydu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    zayıf tedavi zeytinyağı yumurta sarısı gencken bende yapıştım canlandırır ama baskada bişi yaomaz.kabak çekirdeği falan dhtyi baskılaması çok çok çok azdır sonuc alamazdın yeşil çay soya kullanımı kabak cekirdiği cat curt bunlar çok hafif şeyler.masaj bence iyi.dermollerde guzel.ucuz blokerlerde var 4 liramı ne dedilerdi bir arkadas demişti galiba bu siteden.zeytinyağı yumurta falan saçta yağ kalırsa gozenekleri tıkar saçı doker.kullandıktan 3 saat sonra falan yıkanır bu urunler iyi temizle deriyi iyi arındır tıkarsa gozeneği saçı doker.ben nelerini yaptım bunların kafayı kazıtıp ısırganı kafaya koyup tulbentle sımsıkı yarım saat 1 saat şu bu hepsini denedim bişiyi yaramıyorlar.daha once kullanıp sonuc alınmış tedavilere yonel.hepsi pahalı değil.dermolleri muhakkak bir tuzlu suda tut.suyuda kirlenince temizle.uzmanlar haftada 2 uygulayın diyor ters yone uygulamalar artı gibi carpaz falan ben gunde 5 6 uyguluom hart hurt bastırıom oyle yap bence.hafif işe yaramaz şelerin yerine gene ucuz olan blokerler kullan kolay gelsin.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Setirizin olabilir setpiprant kadar olmasa da ucuz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.