10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Başka neler kullanmalıyım

Yeni Üye Rdads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başka neler kullanmalıyım

Merhaba herkese 26 yaşındayım tepe bölgem için miracle kullanıyorum .alim olduğunda ru ve seti eklicem .Sizce bu tedaviler ile sonuç alirmiyim? Bilen abilerim yardimci olursa sevinirim.Minoxidil kullanmak istemedim.Forumdaki tedaviler daha etkili ve güvenilir olduğu için.her türlü öneriye açığım 🙂Bu arada biriyle konuşurken kafanıza bakması kadar irrite edici birşey yok 😄🤦

Suanki güncel hali
    Miracle losyon her akşam
    Biotin
    10 dakika masaj

SaçımınDoktoru Üyesi
    kafaya bakma olayına bende takıktım şapka taktığımdada bakıyorlar sapkada bakılcak bir durum yok dost başa bakarmış.ilaçlar genelde tepede etkili kurtarabilirsin .mevcut tedavini sonuc alınıcak sureye kadar dene .istediğini alamazsan ekleme yaparsın.minoxidil calısma çizelgesi duz olan bir sey değil.sık donguye girer saçlar bir ömür kullanım sart .ama tepede etkili olabiliyor.baktın istediğini alamadın eklediklerindende alamadın gunde 1 kere az biraz surmek kaydıyla minoxidil denersin

anladım abi 4-5 ay miracle kullanacam zaten .minoxidil bulaşmak istemiyorum . bu süre zarfından miracle abiyle iletişim halindeyim zaten şuan elinde olmayan etkenler var temin edince güzel sonuçlar alcacam. yaklaşık 15 gündür miracle kullnaıyorum etkisi cidden iyi dolgunluk ve yağlanma açısından . ve şakaklarda gözle görülür değişiklik var .Sizin tedaviniz nasıl.?
    Miracle losyon her akşam
    Biotin
    10 dakika masaj

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Rdads Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım abi 4-5 ay miracle kullanacam zaten .minoxidil bulaşmak istemiyorum . bu süre zarfından miracle abiyle iletişim halindeyim zaten şuan elinde olmayan etkenler var temin edince güzel sonuçlar alcacam. yaklaşık 15 gündür miracle kullnaıyorum etkisi cidden iyi dolgunluk ve yağlanma açısından . ve şakaklarda gözle görülür değişiklik var .Sizin tedaviniz nasıl.?
    Dostum moralini bozmak gibi olmasın da, yağlanmanın azalmasını vs bilemem ama şakaklarda 15 günde gelişme görmen demek, 7 doların 1 Türk lirasına denk gelmesi gibi birşey. Çok gaza gelme, umarım zamanla görürsün

SaçımınDoktoru Üyesi
    minoxidik finasterid benim tedavim.yan desteklerde var.klasik benimki.bazı urunler basta fark yapıo ama sonra durgunlaşıo umarım gelişme istediğin noktaya kadar gider

abi merhaba özel mesaj atamyorum kutun dolmuş.birşey danışacaktım
    Miracle losyon her akşam
    Biotin
    10 dakika masaj

abi basta dökülme yapıyor diye yaklaşamıyorum minoxa
    Miracle losyon her akşam
    Biotin
    10 dakika masaj

SaçımınDoktoru Üyesi
    zaten işe yarayacaksa en basta doker .en bas dısında 4.5 ay dokulmesi var ara ara dokulmeler var .duz değil bu iş zigzag saçlar bir iyi bir kotu olur kafayı yedirici durum .tepede iş yapar ama saçlar bir iyi bir kotu uğraştırır seni piskolojini yorar bu gelgitler.miracle losyon içinde olumlu şeyler duydum saç fışkırdı diyende duydum.ürünler genelde tepede etkili.buda oylemi bilmiom.miracle tepeyi doldurmazsa ya çok az miktar minox eklersin yada tepeyi iyi bir ekimle sıklaştırırsın.3 ayda urunler sonucu verir sanırım buda 3 aydır.sonuca gore hareket edersin

Çok teşekkür ederim abi güzel düşüncelerin için

SaçımınDoktoru Üyesi
    çok iyi bir şekilde toparlayacağına inanıyorum. zaten saçlarında çok bi açılma yok ve tedavler tepede çok etkili. en güzel sonuçları alman dileğiyle...
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği