Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 20 yaşında norwood 4-5 LÜTFEN BAKARMSIINIZ

Yeni Üye

20 yaşında norwood 4-5 LÜTFEN BAKARMSIINIZ

Merhabalar ben 20 yaşındayım ve 3 ile 5 senedir saçlarım çok döküldü. Zaten çocukkende çok gür saçlarım yoktu seyrekti yine ve dökülmeye başlayınca saçım birden kel kaldım ne yapabilirim ekimmi tedavimi ? daha önce bi foruma paylaşmıştım fotoğraflarımı saolsunlar ilgilediler. birde burdaki abilerimin yorumunu öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20200510_072057.jpg‎   IMG_20200510_072414.jpg‎   IMG_20200624_191938.jpg‎   IMG_20200517_065630.jpg‎   IMG_20200517_065845.jpg‎   IMG_20200517_065852.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir bloker losyon ve minoxille sansını dene istersen ne kadar gurleşirse o kadar kardır ilerde ekimlede ön tarafı biraz daha guclendirebilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dostum benim durumum da hemen hemen senin gibi.

Minoxil biraz iyileştirme gösterir mutlaka ama düzenli kullanmayacaksan hiç başlama. Bırakırsan gider. 5/6 ayda bir döngü olabiliyor. O dönemlerde saç geriliyor. Sonra toparlıyor falan. İnişli çıkışlı bir grafiği oluyor düzenli kullansan bile. Bende döngü olayı çok şiddetli olmadı ama çok da verim alamamıştım zaten, çoğu kullanıcıya nazaran. Brlki de birkaç sene önceki kullanımından vücut alıştı tepki vermedi.

Forumda cell, setitiprant, kafein vs gibi etkenler de var. Ama senin düzeyde dökülmeler için ben pek fayda sdeceğini düşünmüyoum. Keza ben de kullandım, ama bende maksimum dökülmeyi azaltmıştır. İhtiyacım olan ve senin için de gerekn saçların kalınlaşması, saç çıkışı.

Dht bloklamanın yanstkileri vs riskleri mevcut. Sana kullan şeklinde bir tavsiye veremem. Ölç biç ona göre bir yol çiz. Ben 5 aydır finas kullanıyorum henüz bir etkisini de göremedim. Bir de öyle bir durum var. Yüzde yüz fayda sağlar mı denemeden bilemezsin. Bazı kullanıcılar için muazzam oluyor.

Yaşın çok genç olduğu için dht bloklamNın riskleri de çok. Doktor kontrolünde ilerlemeni tavsiye ederim. Topikal antiandrojem kullanımı denenebilir. Ama mutlaka tahlillerini yaptır.

Donör durumunu bilemiuorum ama ekime ıugunsan, ekim deneyebilirsin. Ama ondan da beklentin çok olmasın.

finas - minoxil olabilir ama saf minoxil al miracle dan yoksa alerji yapabilir, yaşın genç kökler gitmemiştir gelir diye düşünüyorum ama finas veya avodart kullanmazsan geri gelmesi çok zor

Yeni Üye
    Alıntı mususi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir bloker losyon ve minoxille sansını dene istersen ne kadar gurleşirse o kadar kardır ilerde ekimlede ön tarafı biraz daha guclendirebilirsin
    nane yağı biberiye yağı jobobo yağı ile dermaroller kullanmak
    xpecia
    zix
    masaj düşünüyordum tedavi olabilirmiyim bunlarla yani tedaviler konusunda bayağı kafam karışık minoxidil ve finas gibi ürünler kullanmak istemiyorum

Yeni Üye
    kardesim saçların baya bir açılmış. probelmini anlıyorum. ekim çok mantıklı deği çünkü alan büyük. advancell veya seti gibi etkenleri kullanarak şansını deneyebilirsin. eğer hayat memat meselesi değilse de **** et vur 3'e hayatına devam et. minoxil ilcını da deneyebilirsin tepede yardımcı olur. ön kısmı ise eski haline getirmesi epey zor. iyi şanslar dilerim. canını da çok sıkma lütfen.

Alıntı drkobra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nane yağı biberiye yağı jobobo yağı ile dermaroller kullanmak
    xpecia
    zix
    masaj düşünüyordum tedavi olabilirmiyim bunlarla yani tedaviler konusunda bayağı kafam karışık minoxidil ve finas gibi ürünler kullanmak istemiyorum
    bu kadar kel kalıp finas ve minox kullanmıyoesan boşver zaten kazı saçları gitsin farklı tarza geçersin minox ve finas kullanmadan imkansız 2 sinden birini tek kullansan bile imkansız git berbere vur kelliğe alış

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum benim durumum da hemen hemen senin gibi.

Minoxil biraz iyileştirme gösterir mutlaka ama düzenli kullanmayacaksan hiç başlama. Bırakırsan gider. 5/6 ayda bir döngü olabiliyor. O dönemlerde saç geriliyor. Sonra toparlıyor falan. İnişli çıkışlı bir grafiği oluyor düzenli kullansan bile. Bende döngü olayı çok şiddetli olmadı ama çok da verim alamamıştım zaten, çoğu kullanıcıya nazaran. Brlki de birkaç sene önceki kullanımından vücut alıştı tepki vermedi.

Forumda cell, setitiprant, kafein vs gibi etkenler de var. Ama senin düzeyde dökülmeler için ben pek fayda sdeceğini düşünmüyoum. Keza ben de kullandım, ama bende maksimum dökülmeyi azaltmıştır. İhtiyacım olan ve senin için de gerekn saçların kalınlaşması, saç çıkışı.

Dht bloklamanın yanstkileri vs riskleri mevcut. Sana kullan şeklinde bir tavsiye veremem. Ölç biç ona göre bir yol çiz. Ben 5 aydır finas kullanıyorum henüz bir etkisini de göremedim. Bir de öyle bir durum var. Yüzde yüz fayda sağlar mı denemeden bilemezsin. Bazı kullanıcılar için muazzam oluyor.

Yaşın çok genç olduğu için dht bloklamNın riskleri de çok. Doktor kontrolünde ilerlemeni tavsiye ederim. Topikal antiandrojem kullanımı denenebilir. Ama mutlaka tahlillerini yaptır.

Donör durumunu bilemiuorum ama ekime ıugunsan, ekim deneyebilirsin. Ama ondan da beklentin çok olmasın.
    abim minoxidil hem masraflı hemde o döngü mevzularına hiç girmek istemiyorum forumdan bi abi yazmıştı nane yağı minoxtan daha etkili falan gibisinden yani ben yukarıda belirttiğim tedavilerle gelişme sağlayamazmıyım cünkü finasterid istemiyorum. hani en son çare finasterid benim için onun yerine xpecia kullamayı düşünüyorum. zix nane+jobobo+biberiye yağı ve dermaroller yapsam masaj yapsam hergün ve zix uygulasam ilerleme kaydedemezmiyim durum çok mu vahım

Yeni Üye
    Alıntı Meow29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim saçların baya bir açılmış. probelmini anlıyorum. ekim çok mantıklı deği çünkü alan büyük. advancell veya seti gibi etkenleri kullanarak şansını deneyebilirsin. eğer hayat memat meselesi değilse de **** et vur 3'e hayatına devam et. minoxil ilcını da deneyebilirsin tepede yardımcı olur. ön kısmı ise eski haline getirmesi epey zor. iyi şanslar dilerim. canını da çok sıkma lütfen.
    abi döküldüğü için söylemiyorum ama ben cidden oldum olası saçlarıma aşık birisiydim hergün 30 dakika ayırır şekikl verirdim günde 2 kere yıkardım ve bakkala bile şekil vermeden gitmezdim cok kıymet vrirdim herkes veriodur ama ben çok bağlıydım ya

Yeni Üye
    Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar kel kalıp finas ve minox kullanmıyoesan boşver zaten kazı saçları gitsin farklı tarza geçersin minox ve finas kullanmadan imkansız 2 sinden birini tek kullansan bile imkansız git berbere vur kelliğe alış
    Abim peki finax minoxu sonsuza kadarmı kullanacağım cok bi bilgim yok bu konuda

Sayfa 1/2 12 SonSon