10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Neogenic hakkında

Yeni Üye

Neogenic hakkında

Neogenic hakkında bizi bilgilendirebilecek tecrübesi olan var mıdır? Yabancı forumlarda ru ile karıştırıp kullananlar iyi sonuçlar aldıklarını söylüyorlar.Diane ile aldactone'u karıştırıp kullanmayı düşünüyorum.Neogenic iyi bir taşıyıcı ve saçları kalınlaştırma konusunda etkiliymiş.Önerileriniz nedir ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dostum bu neogenic nedir yani sprey mi losyon mu krem mi. Turkiyede satılıyor mu içeriği nedir.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neogenic'in hammaddesi stemoxydine. Stemoxydine minoxidil gibi büyüme uyarıcı bir madde. Minimum 3 ay kullanılması öneriliyor. 1 kutuda 28 ampul var. 3 kutu toplam fiyatı 360 lira civarı. Fiyatı çok pahalı olduğu için pek yaygın değil. Ama var olan saç tellerini kalınlaştırdığına dair yazılara denk gelmiştim. Dediğiniz gibi Ru için en yaygın kullanılan taşıyıcı. Türkiye'deki kullanıcı yorumlarda işe yaramadığı yazıyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu ruyu bi allahın kulu labaratuvarda üretse bari ya başka türlü ulaşamayacaz anlasılan

Selam dr.house ben vichy neogenic'i 4 ay kullandım.3 Ayda 1700 yeni sac teli vaad ediyorlar ama kesinlikle olumlu bir sonuç almadım ve pahalıda bir ürün hiç tavsiye etmiyorum.Ama başka ilaçlarla karıştıracaksan belki olumlu sonuc alabilirsin fakat kendi başına etki etmedi bende.

Yeni Üye
    ındaclub dönüşün için sağ ol.Yabancı forumlarda kalınlaştırdığını falan okudum.Benim saç çıkartma gibi bi derdim yok olanı korumak istiyorum.Bi ampülü yarıya bölüp aldactone ve diane ile karıştırıp kullanmak mantıklı geldi.Hem iyi taşıyıcı,hem saç kökü uyarıcı.

Yeni Üye
    Tıbbiyeli ben kane shopa mail atmıştım Türkiye'ye gönderiyor musunuz Ru diye.Gönderdiklerini hatta müşterilerincen bir tanesinin emailini vermişlerdi.Bende o arkadaşla iletişime geçtim eline ulaştığını sıkıntı olmadığını söyledi.Gümrükte takılırsa paranı iade ediyorlarmış ayrıca.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dr.house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ındaclub dönüşün için sağ ol.Yabancı forumlarda kalınlaştırdığını falan okudum.Benim saç çıkartma gibi bi derdim yok olanı korumak istiyorum.Bi ampülü yarıya bölüp aldactone ve diane ile karıştırıp kullanmak mantıklı geldi.Hem iyi taşıyıcı,hem saç kökü uyarıcı.
    İki kur olacak sekilde bende kullandım .
    Ne dökülme azaldı. Ne saç çıktı.
    Ama sanırım ben Extreme vakayim

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 ay kullandım şampuanıyla birlikte. Kesinlikle saç çıkartmıyor ama lastik gibi kapkalın yaptı saçımı. Aynı etkiyi yalnızca minox ile almak mümkün. Tabii minoxla birde saç çıkışı sağlamak.
    Konu pipsqueak tarafından (28.11.2014 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.

arkadaşlar ben ru yu neogenic ile beraber kullanmak istiyorum. neogenictede 1,5 ml ye 40-50 mg ru atıcaz. yoksa oranlar farklı mı? neogenic in bir kutusu 6ml oluyor.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)