3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: sarı tüyler ve sıklaştırma

Yeni Üye

sarı tüyler ve sıklaştırma

arkadaşlar yaşım 21.bundan 2 sene öncesinde sadece çenemde çok az bir şekilde sakalım vardı.o sıralar traş olmuyordum sık sık ve makineyle oluyodum zaten uzaması filan çok uzun sürüyordu.sonra 20 yaşında çenemdekiler biraz sıklaştı ama hala seyrekti ortası filan ve yanaklarımda da çıkmaya başladı ama tüy şeklinde.bu sene marttan itibaren yanağımdaki tüylerin sıklaştığını fark edince haftada 1 traş olmaya başladım ve sakalım 5-6 ay sonra sıklaştığını ve sertleştiğini yani normal sakal gibi olduğunu gördüm ve de çenemdeki sakallar baya sıklaşmıştı.açıkçası çok sık sakallarım olsun istemiyorum ama yanaklarımda sarı tüyler var bunları normal bir sakal şeklinde olması için ne yapabilirim bu yaştan sonra kendiliğinden olur mu ? (minoxil filan kullanmak istemiyorum çünkü cildim çok hassas akne oluşumu olabilir)(ek olarak bu sene 6-7 ay ağırlık sporlarıyla uğraştım bununda yararının olduğunu düşünüyorum)

kısa kesersek yanağımdaki sarı tüyleri nasıl sakal haline dönüştürebilirim ?

Kafein ve prostaglandin içeren etkenleri öneririm minoxidil genel tüylenme artışını da fazla etkiler. Uygulamayı kesinlikle bölgesel yapın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafein ve prostaglandin içeren etkenleri öneririm minoxidil genel tüylenme artışını da fazla etkiler. Uygulamayı kesinlikle bölgesel yapın.
    nedir hocam bunlar alacağım üründe bunların olmasına mı özen göstereyim?bu konulara uzağım biraz önerebileceğiniz bir ürün var mı ?