3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Kolonya ve alkol denat

Yeni Üye

Kolonya ve alkol denat

Derttaş abilerim ve kardeslerime selamlar olsun.
    Ben allerseti kolanyada cozup kafama suruyordum. Fakat bugun sitede dolasirken alkol denatin sorun yaratabilcegini soyleyen biri gordum. Hic bir eczanede alkol bulamadigim icin kolonyaya girismistim. Alkol denat saclara sorun yaratabilir mi?

Diger sorum her gun Kolanyada direk cozup kafama spreyle uygulamam sıkıntı olur mu?
    Cevaplayanlardan Allah razı olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sacasigi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derttaş abilerim ve kardeslerime selamlar olsun.
    Ben allerseti kolanyada cozup kafama suruyordum. Fakat bugun sitede dolasirken alkol denatin sorun yaratabilcegini soyleyen biri gordum. Hic bir eczanede alkol bulamadigim icin kolonyaya girismistim. Alkol denat saclara sorun yaratabilir mi?

Diger sorum her gun Kolanyada direk cozup kafama spreyle uygulamam sıkıntı olur mu?
    Cevaplayanlardan Allah razı olsun.
    Her kalitedeki kolonya olmaz losyonlar için. Bazı kolonyalar da etil alkol bulunuyor diye biliyorum.

Alkol içeren bir saç toniği veya bir tonik iş görür. Gariner in arıncırısı sıkılaştırıcı tonik diye bir ürünü vardı mesela. Bu gibi ürünler olabilir.

Etil alkolün çeşitli sebeplerle (genelde vergi kaybı olmaması içi içilememesi) denatüre edilmiş şeklidir. Losyon ve çözücü olarak etil alkolden farklı değildir ve zaten bir çok saç ürününde yer almaktadır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .