4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Miracle Losyon Hakkında İlk İzlenimlerim(Saç Derisinde Kaşıntısı Olanlar Baksın)

Yeni Üye

Lightbulb Miracle Losyon Hakkında İlk İzlenimlerim(Saç Derisinde Kaşıntısı Olanlar Baksın)

Öncelikle miracle losyon için bu siteye çok teşekkür ederim. Son birkaç yıldır kafa derimde aşırı kaşıntı oluşmaya başlamıştı, kaç defa saçlı deriyi incelesemde hiç bir zaman herhangi anormal birşey yoktu fakat anlamlandıramadığım şekilde kaşınmaya devam ediyordu. Önceleri duştan çıktığımda saçıma rahatça dokunabiliyorken, kaşıntı döneminde daha duştan çıkar çıkmaz kaşıntı başlıyordu ve saçıma dokunmaya korkuyordum. Bu dönemde bu site ile tanıştım ve tecrübeli büyüklerimden saç ve saçlı deri hakkında öğrenebildiğim kadar bilgi öğrenmeye çalıştım, özellikle kaşıntı ile alakalı fakat üye olmak ve izlenimlerimi aktarmak şimdiye nasipmiş. Emin olun kaşıntı için bütçem yettiğince kullanmadığım şey kalmadı, bazıları bir müddet rahatlatırken bazıları ise kaşıntıyı daha da artırıyordu. Benim buraya yazma sebebim benim gibi bu dertten muzdarip olan kişiler varsa onlara izlenimlerimi aktarmak için.
    Şunu söylemeliyim ki, miracle losyonu sadece kaşıntıyı geçirebileceğine inandığım için kullanmaya başladım ve çok şükür eskiden var olan kaşıntı, saç derisinin sertliği, saç köklerinin acıması gibi şikayetlerim sıfırlanmasada beni memnun edecek kadar başarılı bir sonuç aldım. Şuan kullanmaya başlayalı 2 ay oldu. Saç dökülmesi için birşey söylemek istemiyorum çünkü tek derdim saç derimin eski sağlığına kavuşmasıydı. Şuan tam olarak başarılı bir sonuç aldım diyemem fakat ilk izlenimlerimin benim gibi bu dertten şikayetçi olan insanlar için bir yol göstermesini istedim. Eğer kaşıntı, saçlı derinizde sertlik, yanma vb. durumlardan şikayetçi iseniz miracle losyonu denemenizi tavsiye ederim. Tabi ki herhangi birşey her insanda işe yarayacak diye bir kural yok fakat böyle durumlarda insan bir umut belki işe yarar mantığıyla haraket ettiğini düşündüğümden dolayı bu losyonuda denemenizi tavsiye ederim. Genellikle yan etkilerindende bahsedilmiş, bu yan etkilerden şuan herhangi birini gözlemlemedim. Tekrardan bu siteye ve bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Yeni Üye
    elseve yerin ne kullanıyorsun?

Yeni Üye
    Cilde sürülebilen herhangi bir tonik kullanıyorum hocam. İçerisinde alkol ve gliserin olmasına dikkat ediyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar sonuçta hormonel bir ilaç sırf kaşıntı için kullanılmamalı bence
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.