3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Dermaroller Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Yeni Üye

Dermaroller Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Abiler,dostlar selamlar bir konu açmıştım yaklaşık 1 hafta önce;https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=6082

Sağ olasınız biraz daha psikolojik açıdan iyiyim genç yaşta saç dökülmesi yaşamam beni baya etkilemişti.Gelen bir kaç tavsiye üzerine yaşımın küçük olması ve saçlarımın durumunun iyi olması yüzünden losyon vs değil dermaroller kullanmam önerildi.Birkaç sorum olacak.Teşekkürler.Saçlarımın vaziyetini görebilirsiniz konudan.

1- Nereden temin edebilirim internetten orjinal veya olmaması vs fark eder mi?
    2-Nasıl uygulamalı ve nasıl verim alabilirim?
    3-Bu olay biraz garip geldi bu aletin bana nasıl faydası olabilir? sonuçta bir serum,losyon vs kullanmadan dermaroller faydasını görebilir miyim acaba ?
    4- 0.5mm 1mm 1.5 mm hangisini kullanmalıyım?
    5-Saçlı deride bir sıkıntı yaratmaz mı? Var olan saçlara bunu da merak ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1_sahtesi olduğunu sanmıom her yerden bulursun
    2_tvde biz uzman haftada 2 kere uygulayın demişti ters yone artı işareti gibi arayada caprazlar falan demişti
    3_kanlanmayı arttırır gozenekleri açar deriye nefes aldırır .minoxidilde damarları açarak saçı besliyor.saçı bir tek damardaki kan besler gerisi hikaye.
    4_saçının uzunluğuna göre ben 1lik zgts sarı renkli kullanıyorum
    5_deriyi tahriş etmezse neden sıkıntı olsun
    dermollerde çok çok onemli bişi var iyi yerde muhafaza edicen.tuzlu suda tut ben bir bardak suya biraz tuz atıp orada bekletiom surekli orada duruyor.paslanır şu bu olursa saçlı deriye zarar verir basına bela olur.6 ayda bir değiştircen diyorlar ben senelerdir aynısını kullanıom.faydalı urunmu dersen saç çıkardım diyen gormedim ama kanlanmayı artırır saçı korur
    saçı doken hormon dht ile 2 turlu mucadele var .hormonu baskılamak bundada 1 mg finasterid bile saçı deride yüzde 38 baskılıyor hormonu 5 mg içsen bile yüzde 40 baskılar genelde haptan tek basına memnun olunmaz 2_saç kökünü dhtye karşı duyarlı hale getirmek.genetik dökülmede saç iyi beslenemiyor damarlar büzüşüyor saç zamanla ölüyor minoxidil zaten damarları açar eskiden dolayı yoldan denirdi sonradan direk açtığı testip edildi.dermollerde kanlanmayı arttırır.ayrıca son yıllar saçlı deriden dhtyi uzaklaştıran urunlerde kullanılıyor tabiki onlarda mucize değil.

SaçımınDoktoru Üyesi
    birde bir sey daha diyeyim ben dermolleri gunde 5 6 kez uyguluyorum yardır gitsin.saçına şimdi baktım en ufak açılma olursa dermollere bloker bir losyon eklersin.stres yapma duzenli hayat yasa iyi beslen ağır spor yapma muhakkak arttırıyor saç dokulmesini bu hep tartışılsada arttırıyor.gerci ben son aylar kolları iyice abarttım doğru yapmıom ama iyi uyu gece 11 ile 1 arası saçlarımız için olumsuz hormon salgılanır diyordu bir gazetede ne kadar doğru bilmem uykuda olursak vucut o hormonu kabul etmiyormuş.sonucta mevcut tedavi sistemlerinle dokulmeyi 10 15 sene ertelioz ben 20 seneden fazla erteledim sanırım bir ömür ertelicem yas 40 oldu

Bu Konudaki Etiketler