Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
86 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: 111 gün sonunda gelen mutluluk :)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isteğiniz dogrultusunda siliyorum o zaman konunuzu bilginiz olsun. Fotograflarınız elinizde vardır sanırım, eger yoksa ilk sayfadan örneğini alın bence
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isteğiniz dogrultusunda siliyorum o zaman konunuzu bilginiz olsun. Fotograflarınız elinizde vardır sanırım, eger yoksa ilk sayfadan örneğini alın bence
    Valla dediğim gibi. Girin invinciblenin konusuna bakın. Yorum yazdım, sağa sola yazıyor her yerde kendi konusuna bakmıyor. Ben mın-dut tan yanEtki gördüm soru soracağım adam ortada yok. Cevap vermiyorsa da kimseye kullanmasını öneremem. Bunlar sebeplerim

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    silme anl bekle
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    silme anl bekle
    Neden abi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkdslr merhba bi sorum olucak miracle kullandgm ilaclar miracle klasik losyon ketoral krem azelderm arada solgar biotin1000mg bunlari kulllaniyom ama sactan cok kolllarimdaki killlara etki yapti :-D git gide gucleniyor killar nye bole oluyor acaba

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Crixus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdslr merhba bi sorum olucak miracle kullandgm ilaclar miracle klasik losyon ketoral krem azelderm arada solgar biotin1000mg bunlari kulllaniyom ama sactan cok kolllarimdaki killlara etki yapti :-D git gide gucleniyor killar nye bole oluyor acaba
    biotinden olabilir dostum
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Kollar biotin ve minoxtan olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tesekkur ederim cevaplarniz icin elimde 4 diane klmisti oral olarak aliyorum 2. Gunumdeym dokulen yerdeki kasntiyi ksmedi ve acikcasi cinsel kotu bi durum yaratmadi miracle sizce neden oluyor bu kasinti

Tesekkur ederim cevaplarniz icin elimde 4 diane klmisti oral olarak aliyorum 2. Gunumdeym dokulen yerdeki kasntiyi ksmedi ve acikcasi cinsel kotu bi durum yaratmadi miracle sizce neden oluyor bu kasinti
    Valla benim bildiğim bazı ciltler aşırı duyarlı ondan sanırım. Bi arkadaşım kullanıyor şimdi. Onunda oldu ama ilerleyen zamanlarda geçti

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle losyonu 3-4 aydr kulnnyorum ztn kasinti onn kasntisi degl gnetik dokulme kasintisi kasnti yuznden dianeyi oral aldm yine kar etmyo

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon