Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tüm saçı dökülen kardeşlerime Hediyem olsun..bir duanız yeter

Yeni Üye

Tüm saçı dökülen kardeşlerime Hediyem olsun..bir duanız yeter

Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır bu saç illetiyle uğraşıyorum burda sizde yaptıklarımı deneylerimi anlatmaya kalksam sayfaya sıgmaz o yüzden kısa kesiyorum ve size gercekten başarılı bir kombınasyon tarifi vereceğim ben artık çok mutluyum çünkü allaha hep dua ettim bana yardımcı olması için biliyorsunuz ki saçınız yoksa özgüveninizde yok bu bir gercek ...yasadıklarım ogrendıklerım bana bunu gosterıyor şimdi inşallah sizi bu dertten biraz olsun kurtarmaya calısacagım cunku bende aynı yoldan gectım...

öncelikle dht hormonunu engellemek için: Dr Quick’s Saw Palmetto (Cüce Palmiye Meyve Ekstresi) içerisnde yağ asit oranı %85 %95 olması gerek....

saç derimizdeki incelmiş damarları açmak için : minoxil ve dutasterid bileşimi ..minoxil içine 15 adet avodart kapsulunu boşaltın ve sabah aksam kür olarak surun..

şimdi yazacağım kendi buluşumdur ve arkasındayım :

:::kırmızı acı biber kürü:::

*Bir avuç kırmızı acı biberi bir fincana dökün yada bir kaba (has urfa isotu tavsıye )

*Göz karar ıile içerisine has zeytin yağı dökün (yarım cay bardagı)

*2 ampül bemix 2 ampül evigen 2 ampül bepanthen kırın

*Azelderm kremi 4/1 dökün ayar tutması ıcın 5 saniye boyunca sıkın yeterlıdır

*Ketoral kremi 4/1 dökün aynı ayarda

*2 adet aspirini kırıp toz haline getirdikten sonra karısımın içine dökün

*3 diş sarımsağı ezerek kaba atın ve krem kıvamına gelecek şekilde karıstırın

HAFTADA 2 DEFA SÜRÜN EN AZ 2 SAAT KAFANIZDA TUTUN

olmazsa olmazım keci boynuzu pekmezı sabah aksam 2 kasık portakal suyu ıle alındıgında 8 kat fazla etki verir..

EN KÖTÜ BİR AY BOYUNCA DENEYİN VE NELER OLDUĞUNU GÖRÜN BEN DERMAROLLER İLE KULLANIRIYORUM ÇOK YÜKSEK MİKTARDA FARK EDİYO BÜTÜN SAÇI DÖKÜLEN KARDEŞLERİME ALLAH SABIR VERSİN HAYATA BIR SIFIR YENİK DEVAM ETMEK ÇOK KÖTÜ ALLAH YARDIM ETSİN ...

BEN BU YUKARIDAKİ YAZDIKLARIMI KULLANIYORUM ARKADAŞLAR VE SİZE TEK KELİME İLE AÇIKLAYACAĞIM ÇOK MUTLUYUM...İŞE YARADIĞINI GÖRDÜĞÜNÜZ AN BİR DUANIZ BANA YETER ALLAH İÇİN PAYLAŞTIM SİZİNLE....

NOT: arkadaşlar ben askerliğimi urfada yaptım ve urfada yapanlarda bunun farkına varmısdır kel bulamazsınız urfalıların neredyse hepsi sacı kasıyla bırlesekcek neredyse bunun sebebide aşırı isot tüketmeleri çok arastırdım isot saç dökülmesini engelliyor ve yeni şaç oluşumunu tetikliyor bu yüzden bol bol isot tüketin kardeşlerim...
    Konu Birisi tarafından (09.03.2015 Saat 07:52 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isot dediğinde kapsaisin maddesi var ve saç dökülmessinde kullanılıyor antioksidan olarak. Ama söylediğin kadar etkili midir bilemem.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslinda iyi kotu gözden geçirdiğimizde doğuda ki insanlarda kellik daha az.bu bir gercek
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    beklenen adam geldi sonunda çok sükür

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz günde 5 kapsül 3 ay dutasterid içen kişi değil misiniz

nasıl aklım almadı, yani nasıl cesaret edebildiniz, yanlışınız yok değil mi? günde 5 5.. 90 gün.. allah allah..

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nasıl aklım almadı, yani nasıl cesaret edebildiniz, yanlışınız yok değil mi? günde 5 5.. 90 gün.. allah allah..
    Gerçekten oylemi günde 5 adet mi.inanılır gibi degil ya..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Yeni Üye
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynen okudugun gibi kardesım ...gunde 2.5 mg alıyordum inanılmaz denılecek kadar degişti yanı baskası mucıze der.. o kadar etkili ama yan etkılerı agır basınca bırakmak zorunda kaldım

Yeni Üye
    Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isot dediğinde kapsaisin maddesi var ve saç dökülmessinde kullanılıyor antioksidan olarak. Ama söylediğin kadar etkili midir bilemem.

acı biberiye saç derisinde incelmiş tüyleri köklerine telafuz ederek çok yüksek miktarda kan dolasımı ve soyledıgın gıbı kapaisin maddesını koklere enjkte edıyor buda sac koklerının normalden 3 kat daha fazla hızlı gelısmesıne yardım edıyor...

SaçımınDoktoru Üyesi
    yan etkiler diyince durum nekadar kötüydü? herkesin merak ettigi soru bu aslinda

SaçımınDoktoru Üyesi
    yan etki olarak neler yaşadın mesela ? jinekomasti falan oluştumu , 0.5 mg mı %90 oranında baskılıyordu sanırım dhtyi 2.5 mg dht falan bırakmaz heralde

Sayfa 1/2 12 SonSon