9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Minoxil fiyatı

Minoxil fiyatı

Merhaba arkadaşlar ilk defa minoxil kullanacagım fakat eczanede 1 kutu minoxil forte %5 130tl. İnternette çok daha uygun fiyatlara satılıyor, orijinallik konusunda sıkıntı yaşamadığınız internetten alabileceğim bir yer tavsiyesi verebilir misiniz özel mesajla? Bir de bioxin forte, minoxil forte, kirkland kıyaslaması yapacak olursak ne gibi farkları vardır aralarında?

2 kutu eczaneden 130 tl ye minoxil forte almıstım 3. kutuyu gittim n11 den 80 tl ye aldım ürünü sorgulattım orijinal ürün vs diyor içeriğinde bir fark göremedim. Bioxinden de fayda görenler var, hatta kimisi forumda minoxili kendisi yapıyor.
    İstersen direkt bioxinle basla hem daha ucuz benim şimdiki aklım olsa hiç kasmam o fiyatları haketmiyorlar ki minoxil zaten eczanede fahiş fiyatlara satılıyor ben internette satılanların cokta farklı içerikte oldugunu düşünmüyorum sonucta eczanecide tedarikçisinden alıyor ha internet ha eczane ikisinde de aynı barkodlar yani bir fark olacağını düşünmüyorum fiyat olarak bioxin alabilirsin yada internetten minoxil forte al bütçenide korumus olursun. Bu kesinlikle reklam vs değildir.
    Ben minoxil forte kullanıyorum ve hafiften losyon kuruduktan sonra saçlarım sertleşiyor gibi kuruyor, suyla açılabilir biraz onun dısında zaten yağ kokusu yada yağlı bir deri vs gözükmüyor direkt ucup gidiyor. bioxin ve kırkland hakkında yorum yapamam etken madde aynı oldugu için pek fark olmaz belki kullanıslıgı ve içeriği bakımında daha geç saç derinden ucuyor olabilir bunların zaten en kullanıslı olanı rogaine köpüktür oda zaten yanetkisiz kasıntısız ve günlük yasantını etkilemediğinden 250 tl gibi fiyatı var.

Hocam bixoin hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum. Bu kirkland vs. markaların daha etkili oldugunu yazmışlar çoğu yerde, minoxil forte gerçekten çok pahalı. Rica etsem özelden nerden aldıgınızı yazar mısınız minoxili n11 üzerinden?

SaçımınDoktoru Üyesi
    fiyat tabi önemli ama önce kural şu fayda alınan tedavide marka değişince sonuc bozuluyor.ondan her zaman temin edebilceğin markayla basla.ben forte kullanıom toplam 18 yıl falan oldu minoxidilde.çoğu marka suruldu kafama dandik ucuz minoxlar sanki çok az daha iyi geldi.kırkland iyidi.ucuzsa ondan basla eskiden ucuzdu.forteyi 70 e bulursun nette.zaten bir o siteden bir bu siteden alıom.çünki siteler satıyor sonra stokta yok diyor.sahtesini duymadım fortenin rahat ol tum satan sitelerden aldım aşağı yukarı.en son lazımbana sitesinden aldım sorun yok 73 lira falan

Hocam peki bu 18 yıllık sürecinizde minoxil döngüleriniz ne durumdaydı? Sürekli git gelli bir var bir yok şeklinde mi yoksa bir noktadan sonra rayına mı oturdu

Bioxinin markasını oral yoldan kullanıyorum. Gayet sağlam etki ve yan etkileri mevcut. Sahte olduğu gibi yorumları dikkate almayın.

Alıntı hakandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bioxinin markasını oral yoldan kullanıyorum. Gayet sağlam etki ve yan etkileri mevcut. Sahte olduğu gibi yorumları dikkate almayın.
    minox mu içiyorsunuz hocam ? biri daha vardı sanki

SaçımınDoktoru Üyesi
    rayına oturdu sorun yasamadım ama genelde çoğu insan dongulerden çok cekiyor bu iş duz değil zigzag finasterid ve baska blokerle beraber kullandım ben bir ihtimal onunda etkisi olmuş olabilir hocam

Yeni Üye
    Beyler bu bioxinin içeriği minoxil ile aynı sonuçta.ona geçsek nasıl olur acaba.