10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Losyonlar ve Ekonomik Durum(Alternatif Tedaviler)

Yeni Üye

Losyonlar ve Ekonomik Durum(Alternatif Tedaviler)

Herkese merhabalar

Hali hazırda seti+cell ve minox kullanıyorum arkadaşlar fakat ülke ekonomisi ortada bir losyon 150-200 lira. Ayrıca verilen ücrete alınan geri dönüşte beni memnun etmedi
    Öğrenci adamın bu paraları aylık vermesi çok zor geliyor artık
    Bu konu altına tecrübeli arkadaşlar tavsiyeleini yazarsa faydalanabiliriz

Miracle losyonu maaliyeti açısından düşündüm fakat onda da yan etki mevzusunda herkes farklı bişeyler söylemiş
    Miracle losyonu 6 ayda uzun süre kullanan arkadaşlarda bize olumlu olumsuz görüşlerini yazarsa çok memnun olurum
    Miracle losyonun yan etki riskini minimalize etmek için uygun dozaj ve kullanım sıklığı hakkında tavsiyeleri ne olur ?

Banned
    Ben 3 aydır kullanıyorum kardeşim Bi yannetki görmedim etkisi var mı onuda tam anlayamadım ��

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç durumun nasıl? Fotoğraflarını yüklersen önerilerimiz olabilir.
    Belirtmiş olduğum her görüş, kendi gözlemlerimi ve araştırmalarımı kapsar.
    Kullanmış olduğum teknikler, ilaçlar, uygulamaları kimseye öneri olsun diye sunmuyorum.
    Tek amacım farklı bir bakış açısı sunmak ve kendi tedavi deneyimlerimi aktarmak.

- Günde 1 kez Finasteride 1.25 mg
    - Günde 2 kez sakallara Minox.
    - Günde 1 kez Ru58841 (Serioxydl Losyon ile çözüyorum)
    - 2 haftada 1 Dermastamp 1.5mm-2mm

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsi tavsiyem hiç bir şey kullanma. Çünkü bunları ömür boyu kullanman gerekiyor. Miracle losyon 4 sene civarı kullandım. Evlendikten sonra etkisinin farkına vardım. Bekarken insan anlamayabiliyor. En son sadece minox kullanıyordum. Bir akrabam yaklaşık 10 sene üzeri kullanıyor. Tansiyon hastası olunca minoxuda bıraktım. Belki de minox tan değil ama minox u aldığım farklı eczaneler sorduğumda hepsinden aynı cevabı aldım. Adamlar kendi sattıkları ürünü kötülediler resmen. Şu an hiç bir şey kullanmıyorum. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadım. Tamamen dökülürse ektirir veya protez yaptırıcam.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

dev97, kardeşim ben de senin gibi seroxly ve ru yu birlikte kullanmak istiyorum, etkisi nasıl, benim saçım norwood2 ve 21 yaşındayım

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Türküzya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dev97, kardeşim ben de senin gibi seroxly ve ru yu birlikte kullanmak istiyorum, etkisi nasıl, benim saçım norwood2 ve 21 yaşındayım
    Bence etkisi müthiş. 4 ay serioxyl kullandım. Son 2 aydır ru ile kombinliyorum. Saçlarım hiç olmadığı kadar kalınlaştı, doğuştan ince telli bir yapıya sahiptim. Önümüzdeki aylarda Aminexil ile kombinlemeyi de düşünüyorum aslında.
    Biraz pahalı oluyor ama geçici olarak 6-12 ay kullanıp sonra azaltarak finasteride güvenip korumayı planlıyorum.
    Belirtmiş olduğum her görüş, kendi gözlemlerimi ve araştırmalarımı kapsar.
    Kullanmış olduğum teknikler, ilaçlar, uygulamaları kimseye öneri olsun diye sunmuyorum.
    Tek amacım farklı bir bakış açısı sunmak ve kendi tedavi deneyimlerimi aktarmak.

- Günde 1 kez Finasteride 1.25 mg
    - Günde 2 kez sakallara Minox.
    - Günde 1 kez Ru58841 (Serioxydl Losyon ile çözüyorum)
    - 2 haftada 1 Dermastamp 1.5mm-2mm

Yeni Üye
    Tecrübeli üyeler kullanabileceğimiz farklı yöntemler ve maliyet önerisinde bulunursa maddi olarak zorluk yaşayan herkes faydalanabilir arkadaşlar.
    Kendi adıma benim açıklık miktarını losyonların kapatabileceğini düşünmüyorum hedefim donörü koruyup 3 yıl dökümeyi ötelemek sonrasında güzel bir planlama ile ekim düşünüyorum

Yeni Üye
    Tecrübeli üyeler alternatif yöntemler ve fiyat önerisinde bulunursa maddi olarak zorlanan herkese faydası olur diye düşünüyorum.
    Kendi adıma losyonların benim açıklığı kapatacağını düşünmüyorum. Hedefim donörü korumak ve saç dökülmesi 3 yıl öteleyebilmek sonrasında güzel bir planlama ile ekim düşünüyorum

Yeni Üye
    Konu güncel arkadaşlar

Yeni Üye
    Merhaba, saç durumunuz nasıl bilmiyorum ama 23 yaşındayım
    ve Zix losyon hazırlayıp kullanıyorum. En azından korumama yardımcı oluyor ve uzun vadede çok ucuza geliyor.