4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Yaşım 16 ciddi anlamda yanlardan ve enseden saçım dökülüyo

Yaşım 16 ciddi anlamda yanlardan ve enseden saçım dökülüyo

Merhaba abiler yaşım 16. yaklaşık 1 yıldır saçım faullerden yanlardan enseden dökülüyo. elimi atinca en az 2 tel geliyor .saçımın üstü yanlardan daha gür. Kan tahlilinde hiçbir eksigim çıkmadı her seyim tam her gün 15 dakika baş aşağı saç masajı yapıyorum. Üstler icin işe yaradı ancak yanlar oldugu gibi dökülüyor. Fotoğraf atmama gerek yok çünkü yakindan bakınca belli oluyor yardım eder misiniz lütfen kafayi yemek uzereyim.

benim de öyleydi hocam, hala öyle sadece artık üstlerden de dökülüyor setipiprant denemenizi tavsiye ederim, yanlara da süreceksiniz etkili oluyor.
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.

Hazırlanışını falan okudum ama çok garip şeyler yaziyordu sanki kimya deneyi yapiyoruz gibi xD . Kısaca anlatabilir misiniz eczaneden mi gidip alicam

Alıntı Korkusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazırlanışını falan okudum ama çok garip şeyler yaziyordu sanki kimya deneyi yapiyoruz gibi xD . Kısaca anlatabilir misiniz eczaneden mi gidip alicam
    forum admininden alıyorsunuz, pek zor değil hazırlaması ama 3 günlük hazırladığınız için yorabiliyor. dmso ve alkol de lazım. dmso'yu kimyacılardan alabilirsiniz, istanbulda iseniz sirkeci taraflarında oldukça ucuza bereket kimyada var, bir ömür götürür sizi. alkol de ben kolonya kullanıyorum.
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.