Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rogaine foam mı ? kirkland minoxidil mi ?

Rogaine foam mı ? kirkland minoxidil mi ?

Arkadaşlar yurt dışından bu iki üründen birini alacağım fakat daha öncesinde rogaine foam kullanmadım köpüğü yedirmek kolay mı olur yoksa saça mı gider kafam karıştı şuan normal minoxil forte kullanıyorum 2. tüp bitti. bu iki ürünü kullanıp düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz ? siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben ikisinide kullandım her zaman ulaşabilceğini al.kırklandda guzel fazla para vermene yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçların kısa ise kullanım kolaylığı ve saç derisinde tahriş yapmaması sebebiyle foam derim.

Eğer saçlaın uuzun ise, saçları bölge bölge ayırıp yedirmeye çalışmam gerekeceği için foam biraz zahmetli olabilir.

fiyart açısından ise sıvı minox daha uygun olur. Hangisini tercih edeceksen, diğerinden de birlaç aylık miktar al derim. Sıvı beya köpüğün etki açısından pek farkı olmadığı söyleniyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    foam kısa saça kullanılır 20 seneye yakın minox kullandım pahalısı ucuzu arasında fark yok.ben olsam çok para vermem .daha onemlisi her zaman temin edebilceğin markayı kullan.tedavide sonuc alınınca marka değişilince sonuc bozuluyor burası onemli.

almanyada baktırdım 6 kutu foam 100 euro kırkland damla ise 55 euro. Burda zaten 1 adet minoxil eczane fiyatı 130 lira 6 aylıga vurdugunda aşşağı yukarı foam parasına denk ve cazip gelmedi değil sadece daha öncesi foam kullanmadım ve galiba günde 1 kez kullanmak yeterliymiş bu yüzden cazip geliyor zaten 6 ay gibi sürede bir olumlu şey görmezsem bırakırım.
    Normal Minox Beni olumsuz etkilemedi 2 adet bitirdim herhangi bir kaşıntı döküntü vs görmedim saç derimde yaglı bir görüntü vs de olmuyor foam için tek endişem saçlarıma yedirmesi vs kolay olur mu saçlarım ne uzun ne kısa öyle ayırcak saçım yok ama normal minoxil yedirirkende saçlarıma bulasıyor bu yüzden etki azalırmı bilmiyorum açıkcası ama internete baktığımda uzun saçlı adamlarda foam kullanıyordu.

Birde arkadaşlar kırkland minoxil ile normal minox arasında fark var mı yani biri daha yağlı gibi bir şey diyebilir miyiz ve koku farkı vs var mıdır ?

Alıntı mususi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    foam kısa saça kullanılır 20 seneye yakın minox kullandım pahalısı ucuzu arasında fark yok.ben olsam çok para vermem .daha onemlisi her zaman temin edebilceğin markayı kullan.tedavide sonuc alınınca marka değişilince sonuc bozuluyor burası onemli.
    Hocam minoxu 20 seneye yakın kullanmışsınız.Peki bu süreçte minox aynı etkiyi yapmaya devam etti mi?Saç derisine zararları oldu mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mususi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 senede nasıl etki etti saçınıza merak ettim

SaçımınDoktoru Üyesi
    kırkland yağlımıydı unuttum çok sene olmuş ama dandik ucuz minoxidillerden ben daha iyi sonuc aldım foamdanda sonuc alan arkadaslar oldu saçlar kısa olcak foamda saçta en iyi dr kabul edilen dr server idi galiba ismi oda foam çıkınca ticari olduğunu dusunuyorum demiş ama foamdanda sonuc alanlar oldu .onemli olan devamlı bulabilceğin markayı kullan foamda saç kısa olcak tabi bu urundede deriye yedirilmesi onemli.
    diğer arkadas 20 senede ben tepede istediğimi aldım kapatıcılık sağlandı.aynı etkiyi yaptı. finasteridde ve basla blokerlerde kullanıom deriye bir zararı olmadı.urun zaten tepede etkili.

saçlar ne uzun ne kısa bakalım sorun olmaz herhalde 6 aylık foam siparişi verdim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    foama baslıcaksan onla devam edicen yada bir baska markaya baslıacksan.foam kullanıcaksan bu işte altın 2 kural var urun deriye yedirilcek saçta kalmıcak ve hangi markadan fayda gorursen ondan devam et.foam pahalı madem kullanıcan saçını kısa tut kısa tutmıcaksan foamları sat baska devamlı bulabilceğin markaya basla satıyorlar onları sitelere uye olup

Sayfa 1/2 12 SonSon