merhabalar 8 aydır avodart kullanmaktayım saç dökülmem ve çizginin gerilemesi 8 ayda devam etti dozajı 3 günde bir e indirip düzgün beslenmeye basladığım gibi azaldı dökülmelerim, avodart a bilincsiz olarak basladığım icin bırakamıyorum dökülme artacak diye. işe yarıyor mu yaramıyor mu yoksa daha yeni mi yaramaya basladı bilmiyorum saçlarım cok uzun ve kıvırcık modellik üzerine kariyer yapmak istiyorum ki saçlarım gerçekten cok acıldı önlerde bozuldu her avodart kullananın dediği gibi. sanırım önlerde pgd2 yi arttırıyor buna bağlı dökülme oluyor böyle okudum. suan miracle kullanıyorum avodart ve bir sürü vitamin takviyesi alıyorum. testo seviyem gercekten artmıs durumda vucut gelistiriyorum testodan da döküldüğünü düsündüm saclarımın cünkü artısla beraber cok acıldı. gecen sene ilaclara baslamadan önce proviron(mesterelon) kullanmıstım onunla beraber dökülmeye basladı saclarım o yüzden antiandrojenlere ve testoya bağlı olduğunu düşünüyorum dökülmemin daha çok.bilgisizliğim için affedin, saç modelliği bile yaptığım için bu foruma girmek bile kabus ve stresti benim için, turuncu kıvırcık dünya güzeli saçlarımı kaybetmek istemiyorum

1-reflex için miracle kullanıyorum doğru mu kafamdaki testoyu kontrol etmke adına) ?
2-pgd2 bloker eklemek istiyorum tedavime seti mi önerirsiniz ? avodarta bağlı ön cizgi bozulması sanınırım bundan kaynaklanıyor
3-testo seviyem yüksek gercekten asabiyim ve libidom iyi seviyede ki yaşım 23 olması gerekenin bi tık üstüdür diye düşünüyorum, vucut geliştiridiğinizi okumuştum dutasteride ile kas kütlesi kazanımı durur mu ?
4-sizden temin etmek istiyorum herkes size yönlendiriyor hangi ürünü kullanmalıyım ?
5- avodartı sizce bırakmalı mıyım ?
6-seboreik dermatide ne önerirsiniz sırf bu yüzden dermaroller kullanmadım

yardımcı olursanız gerçekten cok sevinirim iyi günler dilerim.

Miracle hocama da mesajımdır.