2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: minoksil ve saç derisi kuruluğu

Banned

minoksil ve saç derisi kuruluğu

saç derim 3 gün boyunca yıkamasam da yağlanmıyor. 3 günün sonunda minoksilin yaptığı kuruluk sebebiyle yıkamak zorunda kalıyorum. saç derim ve saçlarımın geneli çok kuru. saç derisini nemlendirmek esneklik kazandırmak için bir losyon krem şampuan var mıdır? çok nazik bir temizlik yapmak istiyorum. şu an seboreik dermatitim yok ama her an başlayabilir. derim hiç sağlıklı değil bence. bir de androvium spreyin çözelti ve köpük formu bile minoksil forte'dan daha ucuz. bunun sebebi nedir? androvium güvenilir mi?

Minoxidil içeriğinde ki ppg de buna sebep olabilmektedir.PPg siz saf minoxidil kullanabilirsiniz ancak bu mümkün değilse bol su içerek 2 günde bir de nemlendirici krem sürebilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bu Konudaki Etiketler