10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: anti-androjen yan etkileri

Yeni Üye

anti-androjen yan etkileri

arkadaşlar anti-androjen avodart kullanmıştım yaklaşık 5-6 ay kullanıp bıraktım fakat 1 senedir yan etkileri düzelmedi ereksiyonda problem, depresyon, kaslarda zayıflık, fiziksel performansım çok azaldı,uykusuzluk bu ilacın yaptıgı yan etkilerin bilinen bir tedaviside yok ne yapmak gerekiyor bu konuyu iyi bilen arkadaşların yardımını bekliyorum doktora gitmeyi düşünüyorum ama doktorunda sanırım yapabileceği birşey yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Doktorun yapabileceği birşey olmaz mı? Bu nasıl bir düşünce? Tavsiyem İlk işiniz bir üroloğa görünmek olsun.

Yeni Üye
    bir çoğunun psikolejik olduğunu düşünüyorum, cinsel anlamda bu tarz sorunlara baska bir ilac veriyorlar seni isim verip yönlendirmek istemiyorum doktorun görmesi daha iyi olur, saç çıkışı aldın mı peki etkileri ne oldu senin için ilacın ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı sertac_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar anti-androjen avodart kullanmıştım yaklaşık 5-6 ay kullanıp bıraktım fakat 1 senedir yan etkileri düzelmedi ereksiyonda problem, depresyon, kaslarda zayıflık, fiziksel performansım çok azaldı,uykusuzluk bu ilacın yaptıgı yan etkilerin bilinen bir tedaviside yok ne yapmak gerekiyor bu konuyu iyi bilen arkadaşların yardımını bekliyorum doktora gitmeyi düşünüyorum ama doktorunda sanırım yapabileceği birşey yok
    Yaşımın çok genç olmamasına güvenip agresif sayılabilecek bir tedavi uyguladım. Çok uzun zamandır da avodart ya da başka bir ilaç kullanmadım. Ama hala etkileri devam ediyor. Sakallarım bir inceliyor bir kalınlaşıyor. Jinekomastiden kurtulabilmiş değilim, karın yağlanmasından kurtulabilmiş değilim. Libido denilen şey sıfırın altında seyrediyor. 6 ay ağırlık çalıştım ama eski zamanlardaki gücümden bence uzaktım. Vücudu toparlayamadım ve yağ oranım da artmaya devam etti. Sakatlıklar yaşadım... Ne zaman düzelir nasıl düzelir hiçbir fikrim yok. Yani artık çok umursamıyorum açıkçası. Durumunuz size sıkıntı yaratıyorsa doktora görünmeniz iyi olur.

Yeni Üye
    fiziksel performansım aynı şekilde benimde çok kötü kas zayıflıgı var ve bu durum için nörolojiye gitmek gerekiyomuş

Yeni Üye
    çözümü yok dünyanın en iyi doktoruna gidin bir çözüm bulamayacak nasıl bu kadar eminsin diyen olursa 2005 beri bu sorunlara çözüm arayan binlerce insan bir arpa boyu kadar ilerleyemedi o şekilde yaşamaya alıştı belki ileride yeni bir ilaç sentezlenir o çözüm olabilir şuanda imkansız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sertac_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiziksel performansım aynı şekilde benimde çok kötü kas zayıflıgı var ve bu durum için nörolojiye gitmek gerekiyomuş
    Prolaktin seviyenize baktırın yüksekse dostinex kullanımı ve dhtyi eskiye çevirmek için minimal dozda düzenli tadalafil kullanımı halinde eskisi kadar olmasa da gücünüz yerine gelir

ne psikolojiği ya kesinlikle buna katılmıyorum. en ufak bir terslik görülürse anında bırakılmalı ve bulaşılmamalı diye düşünüyorum. hayatımda sadece 3 hafta kadar anti androjene bulaştım. ve bu süre zarfında en ufak terslik gördüğüm an kestim attım bıraktım. şükür hiçbir şey olmadı aynı şekil devam. kel kalırım daha iyi. ingiltere prensi de kel arkadaşlar çok takmayın ölüm yok ucunda. bedeninizde saçtan daha önemli şeyler var.

Arkadaşlar antiandrojen kullanımı hafife alma eğiliminde olan bazı kullanıcılar var belki öyledir bu arkadaşlara etkisi ancak çok büyük oranda negatif etkileri var ve etkilenmeyen neredeyse yok gibi (kısa orta uzun vade) bu sebeple oral antiandrojene kesinlikle yaklaşmayın. Bu uyarımı sürekli yapıyorum yapmaya da devam edeceğim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    5 ay falan kullanmama ragmen saçlarda zayıflık yaptı gibi öyle hissediyorum bunun sebebi ne olabilir bilmiyorum