5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: anti-androjen yan etkileri

Yeni Üye

anti-androjen yan etkileri

arkadaşlar anti-androjen avodart kullanmıştım yaklaşık 5-6 ay kullanıp bıraktım fakat 1 senedir yan etkileri düzelmedi ereksiyonda problem, depresyon, kaslarda zayıflık, fiziksel performansım çok azaldı,uykusuzluk bu ilacın yaptıgı yan etkilerin bilinen bir tedaviside yok ne yapmak gerekiyor bu konuyu iyi bilen arkadaşların yardımını bekliyorum doktora gitmeyi düşünüyorum ama doktorunda sanırım yapabileceği birşey yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Doktorun yapabileceği birşey olmaz mı? Bu nasıl bir düşünce? Tavsiyem İlk işiniz bir üroloğa görünmek olsun.

Yeni Üye
    bir çoğunun psikolejik olduğunu düşünüyorum, cinsel anlamda bu tarz sorunlara baska bir ilac veriyorlar seni isim verip yönlendirmek istemiyorum doktorun görmesi daha iyi olur, saç çıkışı aldın mı peki etkileri ne oldu senin için ilacın ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı sertac_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar anti-androjen avodart kullanmıştım yaklaşık 5-6 ay kullanıp bıraktım fakat 1 senedir yan etkileri düzelmedi ereksiyonda problem, depresyon, kaslarda zayıflık, fiziksel performansım çok azaldı,uykusuzluk bu ilacın yaptıgı yan etkilerin bilinen bir tedaviside yok ne yapmak gerekiyor bu konuyu iyi bilen arkadaşların yardımını bekliyorum doktora gitmeyi düşünüyorum ama doktorunda sanırım yapabileceği birşey yok
    Yaşımın çok genç olmamasına güvenip agresif sayılabilecek bir tedavi uyguladım. Çok uzun zamandır da avodart ya da başka bir ilaç kullanmadım. Ama hala etkileri devam ediyor. Sakallarım bir inceliyor bir kalınlaşıyor. Jinekomastiden kurtulabilmiş değilim, karın yağlanmasından kurtulabilmiş değilim. Libido denilen şey sıfırın altında seyrediyor. 6 ay ağırlık çalıştım ama eski zamanlardaki gücümden bence uzaktım. Vücudu toparlayamadım ve yağ oranım da artmaya devam etti. Sakatlıklar yaşadım... Ne zaman düzelir nasıl düzelir hiçbir fikrim yok. Yani artık çok umursamıyorum açıkçası. Durumunuz size sıkıntı yaratıyorsa doktora görünmeniz iyi olur.
    Minoxil-Dutas. Losyon (sabah akşam 5 fıs)
    2 günde 1 Dermaroller
    Her akşam Ketoral-Bepanthen ile 5 dk masaj
    E vit. C vit. Biotin, Çinko, Folic Acid, B12
    (25.10.2018)

Yeni Üye
    fiziksel performansım aynı şekilde benimde çok kötü kas zayıflıgı var ve bu durum için nörolojiye gitmek gerekiyomuş