9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: dupa için tedavi önerisi

Yeni Üye

dupa için tedavi önerisi

benim gibi dupa tarzı dökülmesi olanlar nasıl bi tedavi yolu izlemeli

Yeni Üye
    sanırım olan az

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tedaviyi tüm kafaya uygulamak.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    denedim kulak üstlerinde verim alamadım pek

Banned
    Dostum. Finanstereid kullan bence. Bu forumda anlamadığım şekilde finanstereid düşmanlığı var. Ben 3 aydır kullanıyorum. İlk ay testis ağrısı çektim. Şu an kullandigimin farkında bile değilim hiçbir yan etki yok. Saçlarıma daha 3 ay olmasina rağmen olumlu etkisi gözle görülür şekilde var. Ve daha 3 ay erken bir süre. Etkisini 7-8. Ayda göstermeye başlıyor. Forumda bazı şeylerin ticareti yapilmaya çalışılıyor gibi geliyor bana. Ben kullandim yan etki gördüm geçti. O da aslinda testis ağrısı değil. Biraz insan vucudunu bilen insan onun prostat ağrısı olduğunu anlar. Prostat ağrısı testislerdeymis gibi hissediliyor. Bunu doktor dedi ben değil. Prostat ilacı olduğu için ilk zamanlarda prostatta baskı yapıyor. Sonra vücut alışıyor. Bence bi dene. Dupanin baska çaresi yok zaten.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Daron52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim gibi dupa tarzı dökülmesi olanlar nasıl bi tedavi yolu izlemeli
    Saç durumunu fotoğraflayıp paylaş forumla. Finas a başla diyebilen zihniyeti kaale alma. Evet belki gerçekten ihtiyacın vardır ama saç durumunu görmeden, yorum yapılmamalı. Bu tür ilaçların uzun vadeli kalıcı, yıkıcı yanetkileri olabildiğini biliyoruz. Önceliğin daha yanetkisi düşük etkenleri denemek olmalı.

Banned
    Çevremde 5 yıldır kullananlar var. Ona kalırsa prostat hastaları ölsün yok olsun. Dedem dahi kullanıyor bu ilaci. Tabi kişinin riskleri bilmesi gerekiyor kesinlikle hormon testi yaptirmadan ve doktora danismadan kullanilmamali. Ama sizlerin kullandığı seti cell vb. Ürünlerin uzun vadede yan etkileri hakkinda bilimsel araştırmalar varsa paylasirsaniz sevinirim.

Banned
    Dupa nadirdir retrograd yaygındır bi durumunu paylaş istiyorsan

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    bence bıttım sabunu , yılan yağı veya keçi sütü ile başına yıka böyle alternatifler varken kardeşim proscara aman diyim bulaşma.