Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Benim saç dökülme ile ciddi sıkıntılarım vvar Ben 22 yaşındayım. İlk olarak 2018 yılının yaz ayında farkına vardım. Bu zamana kadar da devam eden bir süreç. Birkaç defa cildiyeye gittim. Onun dışında da kendim doğal şeyler denedim. İki senedir saç şekillendirici kullanmıyorum. Fön makinesini de soğuk modda kullanıyorum. Düzenli olarak haftada bir iki defa Bepanthene-Bemiks-Evigen-C Vitamini Ampul-Badem Yağı-Yılan Yağı karışımını kullanıyorum. Ama saç dökülmemi durdurabilmiş değilim. En çok da sağ şakak bölgemde seyrelme ve gözle görülür açıklık mevcut. Saç miktarımda ciddi bir azalma mevcut. Tamamen bir kayıp söz konusu değil. Haliyle kalan saçlarımı korumak istiyorum. Biraz da genetikten bahsedecek olursam benim kadar erken yaşta dökülmeye başlayan bir akrabam yok. Babam 46 yaşında fakat tamamen kel değil. Onun dışında amcalarım, dayılarım ve dedemde de kellik yok. Bir tek babamda bu tarz bir durum var. Forumu incelediğimde ne yapmam gerektiğine karar veremedim. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Saç telim doğuştan ince telli ve seyrek bu arada. Nasıl bir yol izlemeliyim? Ne yapmalıyım? Yardımcı olacak herkese teşekkürlerimi sunarım.