4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: GoodSense Minoksidil Köpük

GoodSense Minoksidil Köpük

Merhaba, Amerika Amazon'dan alınmış Goodsense marka 3 tüp köpük minoksidil vardır. Rogaine'e alternatif olarak almak isteyen mesaj atabilir. SKT 02/21

https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Androvium köpük de rogaine alternatifidir. %5 minox içerir. Bilgi olarak sunmak istedim, satışınızı bozma gibi niyetim yok. Sadece yurtdışından getirtmeye gerek yok artık.

Benzer ürünler gibi gözükse de arada biraz fark var. Genelde köpük formlar piyasadaki sıvı losyondan farklı olarak propellant türevlerini içermediği için tercih edilirler. Propilen glikol ve türevleri kullanıcıların bir kısmında kaşıntı ve pullanma gibi şikayetlere sebep olduğundan propellant içeriksiz ürünler geliştirilmiştir. Fakat Androvium'un köpük formunda propellant mevcut. Geçmişte kullanmış biri olarak bana pek kullanışlı gelmemişti. Kaşıntının dışında kafada saatlerce geçmeyen yağlı bir his oluşturmuştu. İkiside minoksidil içeriyor fakat içeriklerini incelediğiniz de son kullanıcı açısından benzer ürünler demek pek uygun olmaz.

Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Androvium köpük de rogaine alternatifidir. %5 minox içerir. Bilgi olarak sunmak istedim, satışınızı bozma gibi niyetim yok. Sadece yurtdışından getirtmeye gerek yok artık.
    androvium köpük minoxilden bile beter sakın kullanmayın hem köpük yapıp hem içine neden ppg koyarlar anlam veremiyorum ya şu foamı türkiyeye getirecek kişi zengin olur