5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Şampuan içine vitamin ampulü

SaçımınDoktoru Üyesi

Şampuan içine vitamin ampulü

Başlıkta belirttiğim gibi şampuanın içine hepsinden 1er ampul olmak üzere evigen + bemiks + bepanthen üçlüsünü atsak saçları o şampuan ile yikasak saçlara faydası olur mu , saç derisi emer mi bu vitaminleri , bugün eczaneye gidip bu üçünü aldım eczanedeki abla bunları şampuan içine atıp kullandığını söyledi faydasını görüyormuş bide sizin fikrinizi almak istedim ayrıyeten yaklaşık 2 haftadır her gün bı tane olmak üzere 5 mg biotin alıyorum bu sene üniversite sınavına hazirlancam bu yazdıklarım ile saçlarımı korumak istiyorum , fikrinizi almak istiyorum tecrübeli abilerim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Up up up up

Yeni Üye
    Şampuana da karıştırsan sadece ampulleri saçına da sürsen maalesef işe yaramıyor. Kadınlarda belki faydası olabilir bizim kökler sıkıntılı dht baskısında o yüzden uğraştığına değmez ve kötü kokusu da cabası. Zararı olmaz orası ayrı konu kullan dene ama bişey bekleme. Biotinde aynı şekilde faydası olmuyo ama yan etkiside yok kullan 3 5 ay istersen ama bunlarla saçlarını koruyamazsın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nasıl koruyabilirim peki ? Şuan 17 yaşındayım eski fotolarla kıyasladım saçlarımı seyrelme yok gibi ama genel olarak saçlarda zayıflık var gibi , günlük dökülme karantina surecinden beri arttı önceden fazla dökülme yoktu spor falan yapardım , zaten saçlarım yapı olarak seyrek onları da korumak istiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Biraz moral bozdun reis :d , kaç yaşındasın bilmiyorum belki yaşın büyük olduğu için işe yaramamistir yada bünyeden bünyeye degisebilir pek fikrim yok , ama yaşım küçük olduğu için yan etkisiz yöntem lazım bana bide sınava hazirlancam çok vaktimi almayacak tedavi yöntemleri tercihim olur çok teşekkür ederim yorumun için bu arada