5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Moderatör Arkadaşlarımız Okusun

Moderatör Arkadaşlarımız Okusun

Saygıdeğer moderatör arkadaşlarım, öncelikle emekleriniz için sonsuz teşekkürü borç biliyorum. Sitemizde üyelerimiz arttıkça konularımızın sayısıda oldukça arttı ve artmaya devam ediyor bu nedenle değerli konuların ön sıralara geçmesi ve her konunun kendine uygun başlıkta açılması oldukça önem arzediyor. Bu nedenle yanlış yerde açılan konuların kaydırılması işlemini üstteki konu yönetimi ile yapmanızı, ayrıca kendinize göre önemli bulduğunuz konuların yukarda tutulmasını yine aynı yerden yapmanızı istirham ediyorum. Teşekkürler iyi forumlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu aralar sınavlar nedeniyle baya bir boşladım siteyi ama sonunda bittiler gün itibariyle. Aklımda birkaç bişey var, bakalım, ilerleyen zamanlarda yeni bir losyon ve farklı konularda yeni gelişmeler olabilir
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Haydi silkinelim dostlar...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

miracle
    Guest
    Sevgili site paydaşlarımız ve üyelerimiz ; Sitemizin daha iyi yerlere gelmesi açısından içerik kalitesi ve özgünlüğü takdir edeceğiniz üzere çok önemli. Bu nedenle açılan konularda kopyala yapıştır yapmamız hem bazı telif haklarını doğurmakta hemde google içerik denetleyicisi tarafından sitenin değeri inanılmaz derecede düşürülmektedir. Bu bilgiye danışman arkadaşlarım sayesinde yeni vakıf oldum. Bu amaçla konu paylaşımlarında içeriğin farklı kelime ve cümlelerle ifade edilmesi son derece önem arz etmektedir. Bu konuda tabi ki zamanınızı sizden bonkörce isteyemem özet geçilmesi bile komple almaktan çok çok daha iyiymiş. Bundan sonra hassas davranacağınızı düşünüyor ve anlayışınız için teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

miracle
    Guest
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili site paydaşlarımız ve üyelerimiz ; Sitemizin daha iyi yerlere gelmesi açısından içerik kalitesi ve özgünlüğü takdir edeceğiniz üzere çok önemli. Bu nedenle açılan konularda kopyala yapıştır yapmamız hem bazı telif haklarını doğurmakta hemde google içerik denetleyicisi tarafından sitenin değeri inanılmaz derecede düşürülmektedir. Bu bilgiye danışman arkadaşlarım sayesinde yeni vakıf oldum. Bu amaçla konu paylaşımlarında içeriğin farklı kelime ve cümlelerle ifade edilmesi son derece önem arz etmektedir. Bu konuda tabi ki zamanınızı sizden bonkörce isteyemem özet geçilmesi bile komple almaktan çok çok daha iyiymiş. Bundan sonra hassas davranacağınızı düşünüyor ve anlayışınız için teşekkür ediyorum. Saygılarımla...
    Yukarıda kalsın...