Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minox hangi siteden alıyor sunuz?

Yeni Üye

Post Minox hangi siteden alıyor sunuz?

Merhaba arkadaşlar minoxil temin edebileceğim ekonomik güvenilir bir site önerir misiniz?

sitelere güvenmemeni tavsiye ederim. en güvenlisi bence eczaneler.

Yeni Üye Mavix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eczaneler fahiş fiyatlar istiyor. Daha önce uygun fiyatlı aldığım bir site vardı ama stokları tükenmiş epeydir satmıyorlar :/ Ben de arayıştayım.
    Female♀
    Haftada: 2 kere; Minoxil %5 5 sprey
    1 kere; Dermastamp & Miracle losyon

Alıntı juake134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sitelere güvenmemeni tavsiye ederim. en güvenlisi bence eczaneler.
    internette 85e buldum mesaj attım barkodlu ürünler fakat insanoğlu işte aklına her şey geliyor acaba diyorum içini biraz bosaltıp su vs koyuyorlar mıdır diye ? İnternetten alan varsa sorun olmayan yerden bizde alalım eczane gerçekten pahalı.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trendyol'dan sipariş verdim orjinal geldi, ayrıca izmir'de yaşıyorsan kampanyalı veren bir eczane var adresini verebilirim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trendyol'dan sipariş verdim orjinal geldi, ayrıca izmir'de yaşıyorsan kampanyalı veren bir eczane var adresini verebilirim.
    Violator hocam, pharmaactive üretim mi? Önceki firmanın üretimi mi kullandığınız minoxiller? Bir de ikisi arasında sizce bir fark vsr mı sizce? Yeni firma üretimleri hakkında farklı yorumlar görüyorum bazen, aklımı karıştırıyor.

n11 80 tl ye kadar gördüm adamlar karekodlu ürün eczaneden bakabilirsiniz orijinalliğe diyor fakat ben yine tereddütteyim kutudan bile baksan belki diyorum içini değişirler mi gibisinden ? sonra acaba diyorum ekonomik açıdan minoksidil mi denesem ? bir fark var mı acaba yada başka bir yanetki ? kullanan var mı bioxin minoksidili ?

Orijinal gelir arkadaşlar sorun değil. İçini boşaltıp yarı yarıya su eklerler anlayamazsınız. Güvenilir bilindik eczanenizden almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Ppg içeren saç derisinizi mahfeden bu minoxidil tipini kesinlikle kullanmayın ister orjinal ister sahte farketmez, toplu alıma bir şekilde katılabilirsiniz en sağlıklı ve taze şekilde en etkili halinde hazırlayıp ppg siz şekilde en yüksek verimde kullanabilirsiniz. Yegane tavsiyem budur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ppg içeren saç derisinizi mahfeden bu minoxidil tipini kesinlikle kullanmayın ister orjinal ister sahte farketmez, toplu alıma bir şekilde katılabilirsiniz en sağlıklı ve taze şekilde en etkili halinde hazırlayıp ppg siz şekilde en yüksek verimde kullanabilirsiniz. Yegane tavsiyem budur.
    Miracle sana özelden mesaj atamıyorım bana mesaj atarmısın senin yaptığın etkenlerden almak istiyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon