5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yaz mevsiminde artan yaglanma ve dökülme

Yeni Üye

Yaz mevsiminde artan yaglanma ve dökülme

Havalar isinica benim gibi saçları yağlı olup iyice yaglanip dökülmeleri artan ve buna çözüm bulamayan var mı acaba şuan da kabak çekirdeği yağı kullaniyorm kapsüle bütçem yetmedigi için yağ olarak aldım bir tatlı kaşığı içiyorum günlük acaba bu mu yağlanma mi arttırıyor bilgisi olan var mı aynı zamanda da mavi losyon kullaniyorm ve saçlarım her yerden dökülüp zayıflıyor fakat şakaklar bariz minyatrlesip açılıyor bunun içinde proscar oral almak yerine avadortun şakaklar da daha etkili olduğunu okuduğum için mavi losyona katmayı düşünüyorum min dut yapmak istemiyorum hem minoxilin döngüsünden dolayı hemde sürdüğum zaman kaşıntı yapıyor bende Ve vücudum aşırı sıcak şuan evde 4 kişiyiz ve herkes battaniye ile yattığı zaman da ben camı açıp üstüm acik yatıyorm bunun da yazın dokukmemin daha da bir artmasında bağlantısı olabilir mi yani testo mu çok yüksek yıllardır bu durumla baş edemeyorum sac derim inanılmaz huzursuz halde elimi saçıma hiç atamıyorum
    Tedavim : mavi losyon dermaroller kabak çekirdeği yağı.. ve OMEGA 3 de almayı düşünüyorum

Valla hemen hemen aynı durumu paylaşıyoruz şuan bulunduğum şehirden dolayı hava aşırı nemli yaz sıcakları belirince kulak içi burun alın ve saç derim felaket yağlanıyor dokunmamla saçım dökülüyor proscar 1/4 kullanıyorum saçlarım havalar ısınınca incelmeye başladı dediğin gibi sürekli bende terliyorum normal bi insana göre vücut ısım yüksek

Yeni Üye
    Bu vücut ısısı testo ile alakalı sanirim sende proscar kullanmadan oncede ayni sorunlar var mıydı yoksa ondan sonra mi başladı bende hep vardı bu arada benimde kulak iclerimde kadar yaglaniyor

Proscar bi müddet kesti havalar ısınınca etkisi gitti onunda şuan aşırı yağlanma ve dökülmem var yaz ayından mı neden bilmiyorum ama kışın kazakla dolaşırken millet ben tişörtle geziyorum senelerdir böyle yani kendimi bildim bileli ama şu bi gerçek yaz aylarında saç dökülmesi oldukça artıyor hatta doktorlar bile öneride bulunuyorlar takviyelerle dökülmeyi yaz aylarında en aza indirmekte fayda var diye

Forumdaki tecrübeli arkadaşlar aslında bize bu konuda bir yol gösterebilir yardımlarınızı bekliyoruz��